Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Obsada Netflixowego „Wiedźmina”! Wiemy kto zagra Francesce Findabair, Lamberta i wielu innych!
Newsy

Obsada Netflixowego „Wiedźmina”! Wiemy kto zagra Francesce Findabair, Lamberta i wielu innych!

Prace na planie Wiedźmina od Netflixa trwają w najlepsze. Obsada aktorska cały czas wychodzi na jaw. Kto zagra najpiękniejszą kobietę świata?


Redanian Intelligence nadal nie zawodzi dostarczając najświeższych przecieków w produkcji inspirowanej twórczością Andrzeja Sapkowskiego. Tym razem uraczono nas obsadzeniem roli Stokrotki z Doliny, a także składem wiedźmińskiej Szkoły Wilka.

Kristofer Hivju z Gry o Tron jako bestia w Wiedźminie Netflixa!


Najpiękniejsza kobieta świata

Wszyscy z niecierpliwością czekali na moment w którym postać Francesce Findabair ujrzy światło dzienne. Teraz twarz elfiej magiczki jest nam znana. Twórcy serialowego Białego Wilka oddali tą niezwykłą personę w ręce Meci Simson. Trzeba przyznać, że aktorka onieśmiela swoim urokiem, potwierdzając jedynie wybór ekipy Netflixa.

Drugą znaną czarodziejką jest Lydia van Bredevoort, kaleka asystenta Vilgerotza. Jej postać odtworzy Aisha Fabienne Ross.


Wiedźmini Szkoły Wilka

Zabójcy potworów to kolejne istotne osobowości będące trzonem i wizytówką wiedźmińskiego uniwersum! Nadal oczekujemy w pełnym skupieniu na poznanie twarzy Vesemira, wilczego mentora. Jednak w chwili obecnej zadowolić się musimy obsadą jego uczniów i towarzyszy broni.

Według donosów bohaterem przesłynnej fraszki o Lambercie zostanie Paul Bullion któremu towarzyszyć będzie Thue Ersted Rasmussen wcielając się w rolę Eskela! W serialowym Kaer Morhen nie zabraknie również najmłodszego książkowego wiedźmina Coena, któremu twarzy użyczy Yasen Atour.

R E K L A M A

Co sądzicie o obecnej obsadzie Wiedźmina? Dajcie znać w komentarzach!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja