Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Nowy Meta Report od Team Leviathan Gaming! Harald najlepszy!
Newsy

Nowy Meta Report od Team Leviathan Gaming! Harald najlepszy!

Nie tylko Aretuza

Niedawno informowaliśmy Was o nowym Meta Snapshocie od niezawodnej Team Aretuzy, ale przecież zawsze należy korzystać także z innych źródeł wiedzy o mecie, aby móc jak najlepiej ją ocenić, porównując wiedzę z dwóch różnych miejsc. Dlatego też Team Leviathan Gaming TLG opublikowało własny artykuł z zestawieniem najlepszych talii w mecie.

TLG tworzy swoje Reporty trochę inaczej niż Aretuza – zamiast dzielić archetypy na Tiery, po prostu oceniają ich siłę poprzez gwiazdki w skali od 1 do 5. Dzięki temu TLG może łatwiej i precyzyjniej oceniać siłę talii.

Według Team Leviathan Gaming najlepszą frakcją w chwili obecnej jest Skellige, zaś na szarym końcu sklasyfikowany został Nilfgaard. Co ciekawe najlepiej oceniona została talia Midrange Haralda, która nie została nawet wspomniana w Snapshocie od Team Aretuzy, co jest sporym zaskoczeniem!

Meta Report 5.0 od TLG znajdziecie tutaj!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Irmgaard

  Dla mnie ostatnie meta snapy od aretuzy , zostaly robione na kolanie. Kompletny brak arnjolfa boczka czy obecnosc pajaka w t1 dobitnie o tym swiadcza. Tak samo zreszta jak ng w t2, wyzej niz chociazby diana rowniez jest mega slabe, gdyz obecny ng jest pazdzierzem poprostu.

 • adam blawat

  tez mysle ze aretuza po becie slabe te snapy robi ;p

 • gh s

  Ten Harald to właśnie lista proNeo3001 jest 🙂 na tym wykręcił frakcyjne 2700+ mmr i nikt w poprzednim sezonie na innej liście nie wykręcił mocniejszego wyniku. To świadczy ile warta jest meta w wykonaniu Aretuzy :E.

  AQ na artefaktach dostała u Aretuzy tier 3 🙂 Jaja że hej

Discord Gwint24

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...