Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Nowy Meta Report od Team Leviathan Gaming! Harald najlepszy!
Newsy

Nowy Meta Report od Team Leviathan Gaming! Harald najlepszy!

Nie tylko Aretuza

Niedawno informowaliśmy Was o nowym Meta Snapshocie od niezawodnej Team Aretuzy, ale przecież zawsze należy korzystać także z innych źródeł wiedzy o mecie, aby móc jak najlepiej ją ocenić, porównując wiedzę z dwóch różnych miejsc. Dlatego też Team Leviathan Gaming TLG opublikowało własny artykuł z zestawieniem najlepszych talii w mecie.

TLG tworzy swoje Reporty trochę inaczej niż Aretuza – zamiast dzielić archetypy na Tiery, po prostu oceniają ich siłę poprzez gwiazdki w skali od 1 do 5. Dzięki temu TLG może łatwiej i precyzyjniej oceniać siłę talii.

Według Team Leviathan Gaming najlepszą frakcją w chwili obecnej jest Skellige, zaś na szarym końcu sklasyfikowany został Nilfgaard. Co ciekawe najlepiej oceniona została talia Midrange Haralda, która nie została nawet wspomniana w Snapshocie od Team Aretuzy, co jest sporym zaskoczeniem!

Meta Report 5.0 od TLG znajdziecie tutaj!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja