Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Nowy deckbuilder wystartował!
Newsy

Nowy deckbuilder wystartował!

Umarł król, niech żyje król!

Wraz z nadejściem Homecoming niestety trzeba będzie się pożegnać z edytorem talii i kolekcją kart Gwent Data Base i wszystkimi funkcjami które nam oferowały. W tym artykule można przeczytać dlaczego twórcy GDB zdecydowali się na taki krok oraz zapewniają, że pozostałe funkcje, takie jak fora, pozostaną aktywne. Na szczęście gracze o pseudonimach Mathspy i Sinshi zaprojektowali nową domenę pozwalającą tworzyć wszelkiego rodzaju talie i przeglądać karty kiedy nie mamy dostępu do klienta gry. Strona nazywa się Gwenty.gg, jest cały czas rozwijana i mam nadzieję, że będzie w stanie zastąpić nasze ulubione GwentDB.

Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Dimitry Bugay

  Nie za szybko na reklamę ? Przecież nic tam jeszcze nie ma 🙂

  • Mateusz Mlody

   Jak to nic? Jest działający deck builder.

 • Uwaga – niepopularna opinia:
  Uważam, że community same sobie strzela w stopę, tworząc takie strony. Za niedługo będą płacze, że mamy skostniałą mete, że wszędzie te same decki. A tymczasem sami do tego przemy robiąc takie witryny… Wiadomo, netdecking to normalna sprawa w świecie karcianek, ale … czyż nie przyjemniej się gra na samym początku / zaraz po premierze gry? Wszędzie ten dziewiczy „dziki zachód” i „doopne decki”. Że się tak ośmielę na parafrazę: na początku był fun… a potem to już tylko grind, grind, grind…

  • KB

   Netdecking to naturalna kolej rzeczy, bo większość graczy chce tylko gotowca do pykania, sami nie mają ochoty/nie potrafią skleić kompetetywnego decku. Bez różnicy czy będą takie strony czy nie bo i tak ludzie sobie ogarną decki po screenach, twitchu, discordach. No i nowy deckbuilder neguje możliwość stałej mety.

 • mitek22ify

  Bardzo dobrze, niech ludzie troche pogłowkuja i sami tworza talie a nie kazdy brał gotowce i zadowolony. Teraz przynajmniej jest wiecej talii widocznych niz wczesniej.

 • Polecam zerknąć na ten DB: https://gwentdb.net/

Discord Gwint24

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...