Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Nowe zestawy w kramie Sklepa! Plansza Kanałów!
Bez kategorii Newsy

Nowe zestawy w kramie Sklepa! Plansza Kanałów!

Kolejna niespodzianka, kolejne ozdoby! Tym razem, rozchodzi się o Pakę z okazji Roku Szczurołaka!


Wraz z nadejściem drzewka Roku Szczurołaka, została dodana również Specjalna Paka z nim związana!

W skład nowej paki wchodzą Plansza: Kanały, Rewers (Premium!) Króla Szczurów oraz Skórka: Niespokojny dla dowódcy frakcji potworów- Pokutnika! Cena Zestawu wynosi 52,49 zł.


30% dochodu z każdej sprzedanej paki zostanie dodane do puli nagród finału drugiego sezonu GWENT Masters, który odbędzie się w grudniu 2020!

Paka będzie dostępna przez cały rok! Dlatego nie ma co się martwić chwilowym brakiem oszczędności…

Dodatkowo dosyłam wygląd samej planszy Kanałów, na którą tak czekałem. Miałem rację, że takowa się pojawi! Same jej ułożenie jest bardzo podobne do planszy festiwalowej Nowego Chińskiego Roku Szczura. Czyżby jakieś „afterparty”?


Standardowo, w kramie Sklepa pojawiła się również kolejna Paka Sezonowa, tym razem dla Sezonu Mahakamskiego. Do zestawu dodany został także unikatowy awatar Hartha Kamiennego Naparu! Z uwagi na niedostępność drzewek sezonowych z roku Dzika, warto zainteresować się kupnem tych bibelotów.

R E K L A M A


Jesteście zainteresowani kupnem któregoś z zestawów? Przypominamy również o rewersach walentynkowych, które wciąż są dostępne!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja