Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Nowe zdjęcia z planu „Wiedźmina” od Netflixa prosto z La Palmy!
Newsy

Nowe zdjęcia z planu „Wiedźmina” od Netflixa prosto z La Palmy!

Nowe zdjęcia!

Hype wokół serialu „Wiedźmin” od Netflixa stopniowo wzrasta! Niedawno informowaliśmy Was o krótkich filmikach i zdjęciach z walczącą Yennefer, a także o obsadzie serialu, zaś teraz doszły nas słuchy o nowych rewelacjach dochodzących do nas prosto z serwisu LaPalma.pl, który wykonał wspaniałą pracę, publikując zdjęcia zza kulis od jednego z fanów! Jak widać ekipa filmowa wzięła się ostro do pracy nad ekranizacją „wieśka”! Owe zdjęcia znajdziecie pod koniec artykułu.

Ekipa filmowa przeniosła się na La Palmę z Gran Canarii, gdzie do tej pory kręcone były sceny serialu. Wyładowanie ekipy z promu uwieczniła ekpia LaPalmaTV:

Llegada de un barco especial para traer a La Palma el equipo de rodaje de 'The Witcher'

Publiée par TVLaPalma.com sur Mardi 12 mars 2019

Na wyspę specjalnym odrzutowcem dotarł też Henry Cavill, czyli odtwórca roli Geralta! Od 13 do 27 marca w najpiękniejszych lokacjach wyspy będą trwały prace nad ujęciami do serialu – praca więc wre!

My z dalekiej Karczmy nie jesteśmy specjalistami od informowania o wydarzeniach z odległych tropików, więc bardzo zachęcamy naszych Bywalców, którzy tak samo jak my dostają bzika na punkcie produkcji Netflixa, do zaglądania na serwis lapalma.pl, który na bieżąco informuje o rewelacjach dotyczących serialu i nowych zdjęciach!


Zdjęcia zza kulis

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony lapalma.pl!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
  • John Rambo

    Super! Nic tak nie oddaje słowiańskiego ducha wiedźmińskości jak Hiszpania:)

    • Piotr Sapkowski

      Własnie to miałem pisać, zdjęcia powinny być kręcone w Radomiu, Sosnowcu, Nowej Hucie itp. Ewentualnie sceny z kapłanami Wiecznego Ognia w Toruniu.

Discord Gwint24

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...