Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Prezentujemy nową kartę z dodatku „Novigrad” – Filippa Eilhart!
Karty Syndykat

Prezentujemy nową kartę z dodatku „Novigrad” – Filippa Eilhart!

Nowa karta od Gwint24.pl

„Witajcie Bywalcy naszej Karczmy! Nowa frakcja i dodatek tuż za rogiem, więc tłoczno jest w naszym lokalu! Stali klienci odwiedzają nas tłumnie, a i nowych gołowąsów nie brakuje! Zdecydowana większość jest rada z tego, iż do GWINTA zostanie dodana nowa frakcja złożona z sowicie opłacanych rzezimieszków. Tylko jakieś tam krasnoludy przed lokalem transparent wywiesiły, ale one tak zawsze – jak Skellige wprowadzali też protestowali, a i tak później taliami Wyspiarzy grali w naszych turniejach. Takie to już niepostępowe istoty są…

Ale, ale, niech nam garstka malkontentów nie zmąci chwili radości, iż książę C.D.P. Czerwony specjalną depeszę zapieczętowaną nadesłał! Co w niej jest, pytacie? Ano nowa karta, i to nie byle jaka Mości Państwo! Oto ona, we własnej osobie!”

  • Umiejętność: Rozmieszczenie: Wydaj liczbę monet równą sile wybranej wrogiej jednostki, a następnie ją Przechwyć.

„Oto Filippa Eilhart – niegdyś czarodziejka na dworze króla Redanii – Vizimira, zaś teraz – chowająca się w cieniu przestępczyni, która zrobi wszystko, żeby zemścić się na królu Radowidzie! Zapłać jej określoną liczbę monet, a ta z przyjemnością, za pomocą swojej potężnej magii przejmie kontrolę nad wrogą jednostką, która zdradzi twego przeciwnika i dołączy do Twojej armii! Pamiętaj jednak – maksymalnie można mieć w sakiewce dziewięć monet, więc nie przejmiesz jednostki mającej siłę 10 lub większą!

No to co, gotowy na wkroczenie bandytów spod nazwy Syndykatu do GWINTA? Aby jak najlepiej przygotować się na wejście nowej frakcji do gry, rozważ zakup jednego z dwóch wypasionych pakietów przedsprzedażowych! Znajdziesz je na oficjalnej stronie GWINTA!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja