Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Najnowszy Snapshot od Esc Card Gaming! Zobacz jak kształtuje się obecna meta!
Baza talii Esport Talie

Najnowszy Snapshot od Esc Card Gaming! Zobacz jak kształtuje się obecna meta!

Jednak doczekaliśmy się podsumowania marcowej mety! Najnowszy Snapshot wleciał niepodziewanie i od niemal nowej ekipy! Zobacz koniecznie czym grać w obecnym sezonie!


Nowy sezon. Nowa meta!

Aktualizacja 5.2 odbiła się czkawką wielu graczom i drużynom e-sportowym. Najnowszy patch wniósł sporo nerfów dla talii, zdolności i frakcji, które od właściwie kilku miesięcy definiowały metę.

Jak pisaliśmy wcześniej, Team Aretuza, Leviathan i Nova zawiesiły swoje publikacje meta reportów w związku ze zwiększeniem anonimowości na randze Pro i utrudnieniem zbierania danych do snapshotów. Jak to jednak w życiu bywa, świat potrafi zaskakiwać! I tak o to wyłania się przed nami najnowszy, marcowy raport od nowej ekipy.

Wszystkie najlepsze talie zebrane w naszej Karczmie znajdziecie tutaj! Niebawem dołączą do nich nasze poradniki!


Zobacz Snapshot!

Świeżo na stronie Esc Card Gaming pojawił się najnowszy snapshot obecnej mety! Ekipa z Włoch zrobiła świetną robotę w mistrzowski sposób łatając dziurę po poprzednikach. Jest to drugie zestawienie tego typu skonstruowane przez Esc i miejmy nadzieje, że okaże się rzetelnym źródłem informacji.

Koniecznie zobaczcie stronę Esc Gaming Card!


Jak zapatrujecie się na najnowszy meta raport biorąc pod uwagę nową ekipę odpowiedzialną za owe dzieło? Dajcie znać w komentarzach!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja