Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Najnowszy Meta Snapshot od Elder Blood! Zobacz najlepsze talie obecnego sezonu!
Baza talii Bez kategorii Talie

Najnowszy Meta Snapshot od Elder Blood! Zobacz najlepsze talie obecnego sezonu!

Kolejny Meta Snapshot zawitał do naszej karczmy! Tym razem opracowany przez Team Elder Blood! Najlepsze talie czekają właśnie na Ciebie!


Sytuacja w mecie

Ogłoszony niedawno brak meta raportów od Team Leviathan, Aretuza i Nova dla wielu graczy okazał się być ogromnym i niespodziewanym ciosem w plecy. Analiza mety jest niezwykle istotna dla graczy profesjonalnych, a także dla tych niedzielnych. O ile profesjonaliści niejednokrotnie, doskonale potrafią budować solidne decki i je używać, o tyle amatorzy bardzo często potrzebują wsparcia w postaci gotowych tier list aby piąć się na szczyt drabinek rankingowych.

Wielu myślało, że nadszedł już czas posuchy i czas wegetacji, armagedon, czas braku decków (Czas Szaleństwa i Czas Pogardy, Tedd Deireadh, Czas Końca – przypomina Ithlinne Aegli aep Aevenien). Na szczęście sytuacja zawieszenia raportów przez wyżej wymienione drużyny okazała się świetną furtką do wyjścia na światło dzienne innych teamów wraz z ich podsumowaniami mety.

 


Najświeższe Raporty!

Tak o to parę dni temu otrzymaliśmy Meta Raport od Esc Card Gaming, a wczoraj kolejny snapshot opublikował Team Elder Blood! Zawodowcy robią co mogą, aby solidnie załatać dziurę w metowych relacjach jaką zostawili ich poprzednicy.

Z łatwością odnajdziesz najlepsze decki również w naszym katalogu talii na Gwint24!

Czy obecne Snapshoty są równie wiarygodne i miarodajne jak te które otrzymywaliśmy od Leviathan i Aretuzy? Wszystko okaże się w trakcie gry. Z pewnością znaczna część obydwu raportów się pokrywa. Jedyne różnice występują w przypadku pozycji Scoia’tael i KrólestwPółnocnych, jednakże nie odbiegają od siebie znacznie. Podobieństwo obydwu podsumowań mety ewidentnie wskazuje na to, że są to rzetelne i warte ogrania tier listy.


Zobacz najnowszy Snapshot!

Odwiedź Team Elder Blood aby w pełni zapoznać się z najnowszym Meta Snapshotem!

R E K L A M A

Co sądzicie o obydwu podsumowaniach obecnej mety? Zespoły Esc Card Gaming i Elder Blood godnie zastępują poprzedników? Podzielcie się opinią w komentarzach!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja