Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Najnowsze Meta Raporty! Zobacz czym grać po aktualizacji 6.1.1!
Newsy Talie

Najnowsze Meta Raporty! Zobacz czym grać po aktualizacji 6.1.1!

Minął ponad tydzień od aktualizacji 6.1 wprowadzającej nowe zdolności dowódcze. Gwintowe drużyny nie próżnowały i tak oto pojawiły się pierwsze, kwietniowe snapshoty.


Dwa raporty!

Team Elder Blood nie zawodzi! Otrzymaliśmy od nich kolejny, niezwykle szybki meta snapshot uwzględniający bardzo szczegółowy tier 3. Nie ma się co dziwić. Tier 1 jest tak silnie wyklarowane i wypozycjonowane, że aż trudno rozdrabniać go na kawałeczki.

Niespodzianką natomiast jest raport mety od Team Leviathan, który zaledwie sezon temu deklarował zawieszenie tego typu aktywności, aż do odwołania. Widocznie szybko zmienili zdanie i wrócili do pracy. Mnie osobiście ten fakt niezmiernie cieszy.


Nowa meta!

Tier 1

Niepodważalnie po aktualizacji 6.1 dominuje Syndykat z nowiutką umiejętnością Tajnej Skrytki. W krok za zbrodniarzami podążają Królestwa Północne w walce o niepodległość z Insurekcją Drauga na czele (czyżby upiory planowały powstanie?).

Tier 2

Schodki zaczynają się przy tier 2. Część obserwacji obydwu drużyn się pokrywa. Ewidentnie możemy zaobserwować występowanie różnych talii Nilfgaardu, czy to pod Cesarską Formację, czy truciznę i Bal Maskowy (często podwójny) z różnymi dowódcami. Główne ziarno niezgody powstaje przy frakcji Skellige często spotykanej z niezwykle potężną w obecnej chwili Cerys. Elder Blood klasyfikuje fioletowych jako tier 2, jednak Team Leviathan zrzuca ich aż do tier 3.

Osobiście najbardziej urzekła mnie talia pod Zgromadzenie i Zbrodnie przedstawiona w tier 2 Team Leviathan. W sumie deck korzysta ze starych mechanik i kart, a dopiero po niecałym roku od premiery Syndykatu ujrzał światło dzienne (czyżby miał na to wpływ nieznaczny buff Zgromadzenia?).

Tier 3

Co tu wiele mówić. Część to niedobitki Elfów z poprzedniego sezonu w towarzystwie „odświeżonych” w ostatnim patchu krasnoludów. A reszta to wszelkiego rodzaju talie Potworów, które z utęsknieniem próbują powrócić na piedestał mety z kilku sezonów wstecz, jednak w tym momencie z marnym skutkiem.

R E K L A M A

Oto jak przedstawiają się Meta Raporty:

Team Leviathan

Wejdź na stronę Team Leviathan by zapoznać się dokładnie z taliami.

Team Elder Blood

Wejdź na stronę Team Elder Blood by zapoznać się dokładnie z taliami.


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja