Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Najlepsze talie po Nilfgaardzkiej aktualizacji według Freddiego!
Królestwa Północy Nilfgaard Potwory Scoia'Tael Skellige Talie

Najlepsze talie po Nilfgaardzkiej aktualizacji według Freddiego!

Najlepsze talie według Freddiego!

Freddybabes, jeden z najlepszych graczy GWINTA, postanowił po raz kolejny przedstawić nam najlepsze jego zdaniem talie we wczesnej mecie po Nilfgaardzkiej aktualizacji! Co jest obecnie na topie? Poniżej znajdziecie decki, które Freddy przedstawił w swoim najnowszym filmie!

Po więcej talii zapraszamy do naszej bazy danych talii!


Combo Draug Henselt

„Heniek” nadal pozostaje najlepszym herosem Nordlingów. Duża pula werbunku i dostęp do potężnych finisherów (Drauga lub Vernona Roche), a także paczki enginów czynią z niego dowódcę, z którym trzeba się liczyć.

Kontrolna Eithne

Czyli lekko zmieniona Deathblow Eithne, która przeszła małą metamorfozę po nerfach kart kontrolnych (Regisa: Żądzy Krwi, Wściekłego Ifryta czy Gregoira z Gorgony). Pani Brokilonu nie przeszkodziły te nerfy, i w dalszym ciągu można z powodzeniem nią ladderować.

R E K L A M A

Midrange Calveit

„Janek” w końcu powrócił do żywych. Został naturalnym spadkobiercą zreworkowanego Morvrana jako heros dla archetypu Midrange Nilfgaardu. Oczywiście w tym archetypie jak na razie lepiej spisuje się Anna Henrietta, ale Calveit stanowi dla niej naturalną alternatywę, jeśli potrzebujemy kilku punkcików więcej w puli werbunku. Popularne są też wersje Mid Calveita na Dopplerach.

Żołnierze Emhyra

Emhyr także wygląda lepiej po Nilfgaardzkiej aktualizacji. Może nie jest aż tak silny jak inne decki, ale przy odpowiedniej grze i nie spotykaniu Kulawych Gerwinów można coś nim ugrać.

Selfwound

Czy Svalblod po małym buffie i wzmocnieniach kart pod selfwound stał się najlepszym herosem SK? Jeszcze za wcześnie na wyciąganie takich wniosków, ale po nerfie Króla Brana może w końcu zabłysnąć w mecie.

Kontrolny Arnjolf

To samo można napisać o Arnjolfie, który też dostał buffa w ostatnim patchu. Jego nietuzinkowa umiejętność otwiera możliwość stworzenia fajnych strategii pod Żądzę Krwi i kontrolę. Na razie ma swoje 5 minut, zobaczymy co będzie w przyszłości.

Duże Potwory

Po sporej zmianie w mechanice Dominacji, Duże Potwory zostały poważnie osłabione, choć to stwierdzenie może być sporym nadużyciem, iż po prostu unormowano uczciwość tej mechaniki względem innych, przez co Dominacja nie jest już OP. Big Monsters to nadal silna opcja do wbijania rangi, ale wymaga zdecydowanie więcej umiejętności do odnoszenia nią zwycięstw.

Pożerka

Królowa Krabopająków przewija się w mecie od dawna, a teraz ma szansę zyskać po nerfie Dominacji. Inklinacja do dużych swingów z Żagnicą czy Dettlaffem na pewno czyni z niej mocny pick do zabrania na ladder.


Film Freddiego


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
Discord Gwint24

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...