Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Nabór! Kto zgłasza się na IV wojnę z Nilfgaardem? Określ siebie wojowniku!
Newsy

Nabór! Kto zgłasza się na IV wojnę z Nilfgaardem? Określ siebie wojowniku!

Czas zemsty!

„Nabór jest do wojska, sporo chłopa nam trza na Czarnych! Czas im kuźwa pokazać, że myśmy pamiętliwi! Tera Calveita nowym cesarzem obrano po spisku na Voorhisa! Podobno ten cały Janusz ma sie skupić na szkolnictwie i rozwoju nauki w granicach państwa, łba do wojaczek ni ma, a tera moment na atak idealny, bo świeżak w galoty narobi, gdy mu wojna zajrzy do rzyci na pirwsze dni bycia wielkim cesarzem!!! Tego nam trza i wojów zaciężnych, i obywateli szlachetnych, nawet nieludzi lojalnych przyjmiem, byle mutantem ochotnik nie był jakim! No, odpowiedz tu na kilka pytań i sie zobaczy, czy się nadajesz!”

Oto specjalny test, którym określisz swoją przynależność etniczną rekrutującemu na wojnę z Nilfgaardem. Od niej zależy nie tylko twój udany angaż do armii, ale też losy! Określisz się jako Nordling, Nilfgaardczyk, Nieludź, Skelligijczyk czy… właśnie, jako kto? 🙂 Miłej zabawy!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja