Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Michał Żebrowski po latach ponownie użyczy głosu Geraltowi – tym razem w serialu „Wiedźmin” od Netflixa!
Newsy

Michał Żebrowski po latach ponownie użyczy głosu Geraltowi – tym razem w serialu „Wiedźmin” od Netflixa!

Wielki powrót!

W dniu dzisiejszym polskie media społecznościowe obiegła informacja o obsadzie polskiego dubbingu dla netfliksowego serialu „Wiedźmin”, którego pierwszy sezon zostanie udostępniony już niebawem, bo 20 grudnia. Najjaśniejszym nazwiskiem na liście aktorów głosowych zaangażowanych w to przedsięwzięcie jest Michał Żebrowski, odtwórca legendarnej już roli Geralta z Rivii w polskim serialu (później zmontowanego w pełnometrażowy film) o przygodach popielatowłosego Łowcy Potworów z 2001 roku. 

Zapewne wielu z Was będzie oglądało serial z oryginalnymi głosami aktorów oraz napisami. Pojawienie się Żebrowskiego w obsadzie polskiego dubbingu będzie jednak gratką dla tych, którzy cenią sobie umiejętności głosowe tego popularnego aktora oraz szanują jego grę w wyśmiewanym po dzień dzisiejszy „Wiedźminie” w reżyserii Marka Brodzkiego. Z pełną dozą obiektywizmu trzeba przyznać, że Michał Żebrowski był obok Zbigniewa Zamachowskiego jednym z niewielu jasnych punktów tej rodzimej produkcji.

Lista aktorów polskiego dubbingu serialu „Wiedźmin”:

  • Michał Żebrowski (Geralt),
  • Justyna Kowalska (Yennefer) ,
  • Marcin Franc (Jaskier),
  • Natalia Smagacka (Ciri).

Szukasz więcej informacji o serialu? Sprawdź nasze wszystkie artykuły na temat produkcji Netflixa!


Próbkę polskiego dubbingu możecie usłyszeć w poniższym filmie:


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja