Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Meta Snapshot #7 od Team Aretuzy wydany!
Newsy

Meta Snapshot #7 od Team Aretuzy wydany!

Nowy Snapshot od Aretuzy!

Na to czekaliśmy! Ekipa Team Aretuzy wydała pierwszy Meta Snapshot po premierze „Krwawej Klątwy”! Najbardziej rzetelne źródło wiedzy o mecie postanowiło lekko zmienić formułę wydawania i aktualizowania swoich Snapshotów – teraz w tierliście widnieje mniej talii, ale nowe będą dodawane w miarę rozwoju mety!

Ekpia TA jak zwykle wykonała świetną robotę, choć niektóre bazowe buildy załączonych talii wyglądają nieco inaczej niż można byłoby pomyśleć. Już niedługo w oparciu o ten snapshot zostanie zaktualizowana nasza baza talii!

Meta Snapshot znajdziecie tutaj!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • adam blawat

  Tylko mi się wydaje obecny snapshot jakiś dziwny svalblod tak nisko leszy nagle wysoko.a nie był grany całkowity brak meve i jeden sklep gdzie na openie był praktycznie na każdej talii jak sądzicie

  • Dhoine98

   Dla mnie też jakaś dziwna ta meta z takim branem z tier 1 nie spotkałem się ani razu.Na liście nie ma w ogóle brovera który jest całkiem mocny pod pułapki co biją cały rząd przeciwnika.Detlaf po nerfie nie jest aż tak słaby a co do Svalbloda to uważam ze w obecnej mecie jest dosyć słaby,przeciwnicy mają tyle kontroli ze prawie wszystkie enginy zdychają od razu.

   • adam blawat

    Może co do svalbloda i detlaf racja ale bran jako skelige tier 1 i tak dziwne i brouver który czuje wciąga nosem eithne jak mówiłeś

    • Dhoine98

     Ja się z branem chyba nie spotkałem,ogólnie skelige mocno średnie raz mnie ograł Ojcobójca a tak to tylko Svalblod którego talią kontroli łatwo porobić.Obaj liderzy są dobrzy ale brak brovera mnie dziwi.

 • Mateusz Mlody

  Tak zmieniają, tak starają się nerfić te Potwory a Big Monsters nadal w pierwszej topce 😀

 • maciek

  Snapshoty od Aretuzy tak gdzieś od grudnia są jakieś takie.. dziwne.
  Brakuje starej funkcjonalności gwentupa mierzącej popularność i winratio danych dowódców na poszczególnych przedziałach mmr.

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...