Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Meta Snapshot 7.0 od TLG – KP i Syndykat dominują!
Newsy

Meta Snapshot 7.0 od TLG – KP i Syndykat dominują!

Przegląd mety od TLG!

Pod koniec wczorajszego dnia, ledwie tydzień po aktualizacji 3.1 został opublikowany kolejny, siódmy już Meta Snapshot od Team Leviathan Gaming. Wcześniej o wyglądzie mety mogliśmy się dowiedzieć z ostatniego filmu Freddiego, teraz zaś mamy jej pełen obraz za sprawą podsumowania od TLG.

Nie jest zaskoczeniem to, że Foltest i Dijkstra po prostu dominują w obecnej mecie. Północne Królestwa po buffach mają naprawdę z górki i w końcu można nimi bez problemu ladderować. Syndykat natomiast otrzymał kolejnego, potężnego dowódcę. Nikt jednak nie zdawał sobie sprawy, że DJ zdetronizuje Gudrun, Juniora, Hemmelfarta i Króla Żebraków od tak! Jest to oczywiście spowodowane combem Igora Haka z Mieszczanami. Obie frakcje powinny pozostać na szczycie na długo, biorąc pod uwagę brak hotfixu balansującego w najbliższym czasie.

Reszta frakcji stara się kontrować Dijkstrę oraz Foltesta – najlepiej robi to Uzurpator a nawet Ardal, ale Nilfgaard nieoczekiwanie ma bardzo fajny archetyp Hyperthin, który również może nawiązać walkę.

Na końcu stawki zgodnie z oczekiwaniami znajdują się Potwory (ofiary podniesienia power creepu KP) oraz… Skellige! Może się to wydawać nie do uwierzenia, ale Wyspiarze mają kłopoty z wpasowaniem się w metę.

Co sądzicie o obecnej mecie? Zdrowa, niezdrowa, podoba Wam się czy nie? Napiszcie w komentarzu!

R E K L A M A

Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja