Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Meta Snapshot #12 od Team Aretuzy – Syndykat ma Asy w rękawie, Nordlingowie okrążają wrogów, zaś Wiewiórki = Tajemne Echo
Newsy Talie

Meta Snapshot #12 od Team Aretuzy – Syndykat ma Asy w rękawie, Nordlingowie okrążają wrogów, zaś Wiewiórki = Tajemne Echo

Snapshot od Aretuzy!

Tym razem to Team Leviathan Gaming szybciej wypuściło swój Meta Snapshot, ale TA nie dała graczom długo czekać na ich własny przegląd mety!

Meta Snapshot na ten moment zawiera 11 talii dla wszystkich frakcji w grze. Jak możecie wywnioskować z poniższej grafiki, rozstrzał w sile poszczególnych frakcji jest widoczny gołym okiem. Rządzi Syndykat pod Zbrodnie i Trybuty (wersja z Portalem i bez), zaś kroku próbują dotrzymać mu Nordlingowie pod Niebieskie Pasy i Silniki. W ślad za nimi zaś kroczy trafione nerf-hammerem Scoia’tael pod Harmonię i Krasnale. Dalej za nimi plasują się Potwory pod Wampiry oraz pod Insektoidy. Na końcu stawki znajdują się frakcje Nilfgaardu oraz Skellige.

Najnowsze talie z obecnej mety dla wszystkich frakcji znajdziecie w naszej bazie talii!

Meta Snapshot od Team Aretuzy jest dostępny tutaj!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja