Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Meta Raport od Team Leviathan! Zobacz najlepsze talie obecnej mety!
Newsy Talie

Meta Raport od Team Leviathan! Zobacz najlepsze talie obecnej mety!

Nareszcie jest! Pierwszy Meta Snapshot w Sezonie Miłości zawitał na portalu Team Leviathan! Czym warto grać? Jak bardzo nasze domysły zbiegły się z rzeczywistością?


Ooo powitać… Powitać szanownych gości! Co dziś serwujemy w naszej karczmie? Co? Oczywiście, jak zwykle coś specjalnego! Same nowości, świeżutkie ploteczki! Tak, tak wędrowcy! Drakonian uwielbia ploteczki! Jego uszy sięgają, hen daleko, daleko, aż za same Góry Smocze! Aaa, tak, tak, tak. Siadajcie, siadajcie i częstujcie się najlepszymi nowościami w naszej karczmie!

Zobacz nasz zbiór najlepszych talii w Sezonie Miłości, który niebawem zostanie uzupełniony o nowe decki wyznaczające metę!


Aktualna meta!

Wczoraj na stronie Team Levithan zagościł świeżutki zbiór najlepszych decków obecnego sezonu!
Jak to zwykle bywa po patchach balansujących meta została wywrócona do góry nogami. Zapewne nikogo nie dziwi, że w najnowszym spisie znajdziemy talię Rębaczy Skellige (podobną opisywaliśmy tutaj). 

Oczywiście nadal możemy wypatrzeć niepodważalną dominację Scoia’tael. Jednak Wiewióry, po nerfie Tajemnego Echa, musiały znaleźć dla siebie nową niszę i wojują głównie pod flagą Srebronookiej Eithne z Precyzyjnym Uderzeniem!

Ze świata umarłych, na powierzchnię Novigradzkich ulic, ponownie wypełzł Syndykat. Zbrodniarze bardzo chętnie i skutecznie korzystają z usług Passiflory, a urodziwe kokoty jeszcze nieraz namieszają na naszym polu bitwy!

Nilfgaard utrzymuje się na podobnym poziomie co sezon temu, jednak Królestwa Północy otrzymały nie lada cios. Po ogromnym nerfie Manewru Okrążającego do walki wkracza Mobilizacja. Niestety nie tak skuteczna jak w ubiegłym miesiącu.

R E K L A M A

Ogromnym zaskoczeniem okazują się hordy Potworów. Po znaczących zmianach i buffach dla bestialskiej frakcji spodziewaliśmy się jej szybkiego powrotu na piedestał dominatorów, jednakże meta sama zweryfikowała. Ponownie plugastwa znajdują się na samym dole Tier Listy.


A oto jak prezentuje się sam Snapshot

Wejdź w portal i odwiedź Team Leviathan!

Jak się Wam podoba obecna meta? Jesteście zwolennikami zmian i najnowszych zagrań? Podzielcie się Swoją opinią w komentarzach!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja