Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Luźny Meta Snapshot od Freddiego – najlepsze talie we wczesnej mecie!
Królestwa Północy Nilfgaard Potwory Scoia'Tael Skellige Syndykat Talie

Luźny Meta Snapshot od Freddiego – najlepsze talie we wczesnej mecie!

Meta okiem Freddiego

Meta po ogromnej aktualizacji zaczyna się już powolutku kształtować, więc w niedalekiej przyszłości powinny się pojawić Meta Snapshoty od TLG i Team Aretuzy. Tymczasem Freddybabes postanowił znów wziąć sprawy we własne ręce i nakręcić film, w którym pokazuje najlepsze jego zdaniem talie we wczesnej mecie po patchu 3.1. wszystkie pokazane przez Freddiego decki znajdziecie w dalszej części artykułu (z dodaną możliwością importu)!

Jakie talie postanowił wyróżnić brytyjski gracz? Przede wszystkim znienawidzonego przez Reddit Combo Dijkstrę z Igorem i Mieszczanami. Są też aż trzy wersje talii Hyperthin od Redrame, dzięki której starzy gracze mogą poczuć się jak w OBT. Miejsce w Snapshocie znalazło się też dla nietuzinkowej Francesci z Krasnoludami, bardziej popularnego Sklepa z Uzurpatorem, bardzo znanego Midrange Haralda czy mocno zbuffowanego Foltesta z Draugiem.

Szukasz więcej topowych talii? Zajrzyj do naszej bazy talii!


Wyróżnione talie

Combo Igor Dijkstra

KLIK!

Combo Igor Dijkstra (druga wersja)

KLIK!

R E K L A M A

Midrange Harald

KLIK!

Hyperthin Nilfgaard (wersja z Uzurpatorem)

KLIK!

Hyperthin Nilfgaard (wersja z Ardalem)

KLIK!

Hyperthin Nilfgaard (wersja z Calveitem)

KLIK!

Nilfgaardzki Sklep

KLIK!

Krasnoludy

KLIK!

Foltest z Draugiem

KLIK!


Film Freddiego


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • andreswroc

  Muszę przyznać, że przez te wszystkie miesiące cierpliwie znosiłem wszystkie wpadki REDów; hotfixy były mniej lub bardzej udane, ale zawsze cieszyły mnie nowe rozwiązania i content.
  Sytuacja zmieniła się po wprowadzeniu DJ’a… jak dla mnie gra straciła swój urok i miodność.
  Dotychczas jaką frakcją bym nie grał, wiedziałem że w zależności od przeciwnika, będzie to łatwy bądź trudny pojedynek.
  Teraz gdy moim przeciwnikiem jest DJ z góry wiem, że niektórych partii nie jestem w stanie wygrać już na starcie. I w tym momencie gra traci właśnie sens, talie powinny być uniwersalne, a nie układane pod konkretnego przeciwnika. Point slam brązowych jednostek jest po prostu zbyt duży i bez kart z wysoką prowizją jak Igni, itp, nie da się go po prostu ograć. A jaki jest sens dodawania takich kart do talii np Folesta, gdy wtedy brak punktów na złote karty stanowiące bazę jakiegoś archetypu?
  Odechciewa się po prostu grać…
  Moje pomysły: ograniczyć liczbę ładunków DJ’a do max 9 coinsów, nerf dla mieszczan.
  PS. Abstrachując od DJ’a: dodatkowe osłabienie kart kontrolnych mija się z celem. Uwielbiałem grać taliami kontrolnymi. Jakiś czas temu wprowadzono min liczbę jednostek (13) co już wykluczyło wiele ciekawych talii, teraz te talie robią się praktycznie niegrywalne.
  PS2. Reasumując: gra idzie w złą stronę: jesli masz OKLEPANY deck z Tier1 coś tam ugrasz, jeśli kombinujesz oryginalną talią, która keidyś po prostu zaskakiwała – teraz masz marne szanse…
  PS3. Jaki jest zatem sens Gwinta? Przy losowaniu przeciwnika odpalam aretuza bądź leviatan i patrzę na przywódcę, w 99% przypadków znam z góry wszystkie karty przeciwnika… Brawo REDZI 🙂 Odkrywka nilfgardu wróciła! 😀 😀 😀

  UPDATE: Dodam jeszcze, że po wersji beta miałem ok 400.000 skrawków, w pełną wersję gram parę razy w tygodniu więc doświadczenie mam całkiem spore. Nie jest to komentarz hejtera, tylko doświadczonego gracza.

Discord Gwint24

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...