Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Livestream deweloperów Gwinta jutro o 20:00!
Newsy

Livestream deweloperów Gwinta jutro o 20:00!

Stream już jutro!

Zapowiadana transmisja na żywo z omówienia nadchodzącej aktualizacji rozpocznie się już jutro o 20:00 na oficjalnym kanale CDPR na Twitchu. Stream poprowadzi Maciej „Ostry” Ostrowski.

Czego możemy się spodziewać w nadchodzącej aktualizacji? Zostało to wcześniej ujawnione na streamie z planów zespołu Gwinta na 2019 rok – podsumowanie tej transmisji znajdziecie tutaj!

Źródło: Playgwent


 

Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • pytonznadwisly
 • Grillowana Kiełbasa

  Super. Znowu będę słuchał o tym jak bardzo twórcom zależy, jak to się cieszą ,że mogą nam dać te zajebiste nowości i inne bajeczki. Ale dobra może powiedzą wreszcie coś o dodatku bo jestem ciekaw.

  • orango orangon

   na razie dostaniemy informacje o aktualizacji styczniowej

   • Grillowana Kiełbasa

    No tak przepraszam. Meh

 • Kashim

  Bardzo dobra wiadomość. Dzięki nazwie streama – „Aktualizacja Muliganów” – wiemy, że nie będzie to tylko comiesięczna aktualizacja balansująca + „fuck Sihil”, ale będzie też zawierała zmiany w wymianie kart. Ciekawe, czy połączą to ze zmianami w doborze kart/limicie ręki, czy będę chcieli to trochę rozłożyć w czasie.
  Zobaczymy, po ile dostaniemy muliganów na każdą rundę. Prosty powrót do tego co było w becie, czy nas jakoś zaskoczą, Może ogłoszą też powrót blacklistingu. Przekonamy się jutro.
  Do tego teraz wiemy, dlaczego była mała obsuwa z aktualizacją. Chcą wprowadzić spore zmiany, a należy pamiętać, że mieliśmy około dwutygodniowy okres świąteczno-noworoczny, kiedy wielu lubi brać urlopy.

  • krysu

   Bardzo czekam na zmianę balansującą dowódców po prowizji, ale reszta mechanik gwinta wydaje mi się z grubsza zmieniona na plus. Po prostu granie dowódcami co mają 1 czy 2 wymiany na całą grę jest męczące nieraz.

   • Kashim

    Pomijając już zmiany w balansie kart, sama zmiana dowódców, z muliganów na prowizje prawdopodobnie spowoduje wielkie zmiany w mecie. Wielu dowódców jak Królowa Krabopająków czy Uzurpator mogą wrócić do talii wysokiego Tieru, a za to inni mogą wypaść. Najważniejsze, żeby prowizje dowódców były w miarę proporcjonalne do ich umiejętności.

 • Tomasz Brzęczyszczykiewicz

  Musi byc ostro z liczba graczy, ze juz nawet bedzie stream, zapowiadajacy streama zapowiadajacego patch balansujacy, ktory pewnie nie wniesie nic nowego do obecnego stadium gry i jej postrzegania przez graczy.

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...