Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Lista streamerów których warto obserwować na Twitchu/Youtube, czyli ucz się od najlepszych!
Poradniki

Lista streamerów których warto obserwować na Twitchu/Youtube, czyli ucz się od najlepszych!

GWINT na Twitchu i Youtube

Wielu nowych i średnio zaawansowanych graczy pyta się na różnych forach, gdzie mogą czerpać wiedzę o grze w formie wideo. Jak wiadomo, nasz mózg z reguły lepiej przyswaja wiedzę poprzez oglądanie obrazu i słuchanie. Dlatego też postanowiliśmy przygotować dla Was listę streamerów z Twitcha czy Youtube, którzy mogą być dla Was źródłem nauki o tworzeniu talii, rozgrywce (także na Arenie i w trybach sezonowych) oraz których transmisje dostarczą Wam rozrywki!

Oglądanie GWINTA na Twitch po aktualizacji 3.2 stało się ostatnio jeszcze przyjemniejsze, za sprawą rozszerzenia GWENT Observer, które wyświetla umiejętności kart w talii, cmentarzu i na polu bitwy podczas rozgrywki streamera, o ile ten ma je włączone.


Kogo warto oglądać na Twitchu?

Listę podzieliłem na dwie kategorie streamerów – polskojęzycznych oraz anglojęzycznych! Jeśli macie swoich kandydatów do listy, zachęcamy do podzielenia się ich kanałami w komentarzu pod artykułem wraz z krótką argumentacją!

Anglojęzyczni

Spyro_ZA

Bardzo sympatyczny człowiek, członek Team Leviathan Gaming, który przedstawia poradniki do swoich talii na swym kanale Youtube. Jak na streamera przystało, ogrywa talie różnych frakcji na swoim Twitchu, co pozwala jego widzom na poznanie różnych talii z mety oraz najlepszych linii gry w zależności od pilotowanej talii.

Twitch | Youtube

Shinmiri2

Ambasador Skellige. Analityk pełną gębą. Próbuje tworzyć własne talie oraz modyfikować je na streamie, uwielbia testować i grać jak najlepiej. Bardzo poważnie podchodzi do gry, więc często zastanawia się nad zagraniami do ostatnich sekund. Możecie się od niego nauczyć przede wszystkim tego, jak najbardziej optymalnie wykorzystywać swoje karty. Niektórym może nie przypaść do gustu ze względu na brak playlisty oraz długie zastanawianie się nad zagraniami.

R E K L A M A

Twitch

Trynet123

Ambasador Syndykatu. Gra przeróżnymi archetypami, czasami próbuje wymyślać interesujące combo decki. Codziennie na swój kanał Youtube wrzuca najciekawsze gry daną talią ze swojego streama.

Twitch | Youtube

BeardyBog

Gracz typowo kompetetywny. Pilotuje różne talie na wysokich pozycjach w Pro Rank, gra w kwalifikacjach oraz turniejach społeczności. Czasami bywa „toksyczny”, ale to typowa przypadłość streamerów z topu rankingu i ogólnie graczy walczących o wysokie pozycje.

Twitch

KingChezz93

Wystąpi na najbliższym GWENT Challenger #5. Tak jak BeardyBog gra w topce rankingu, więc jest źródłem wiedzy o mecie i dobrym graczem. Ostatnio streamuje rzadziej ze względu na przygotowania do ww. turnieju.

Twitch

LordBushWook

Reprezentant Team Rankstar, gra i metowymi taliami i tymi bardziej do zabawy (które wymyśla).

Twitch

Pajabol

Polak, ale transmisje prowadzi po angielsku. Karierę na Twitch rozpoczął niedawno. Reprezentant Team Leviathan Gaming, uczestnik wielu turniejów społeczności oraz kwalifikacji do oficjalnych turniejów GWINTA.

Twitch

SirPumpkn

Największy streamer GWINTA na Twitchu w chwili obecnej. Składa talie memiczne jak i takie, które mieszają w mecie, szczególnie tuż po patchach balansujących. Zabawny na swój sposób, prowadzi też kanał na Youtube.

Twitch | Youtube

OceanMud

Ambasador Potworów. Ma swoje poczucie humoru, wymyśla przeróżne talie Potworów – i te memiczne, i te poważniejsze.

Twitch

Ace of Plays

Gracz bardziej casualowy w tym przypadku znajdziecie go tylko na Youtube. Gra ciekawymi taliami, ostatnio rozpoczął serię z konta Free to play dla początkujących.

Youtube

Tailbot

Polska duma GWINTA, zwycięzca GWENT Challenger #3 i uczestnik najważniejszych turniejów, inaczej nazywany TailGODem. Twórca legendarnej talii Poseidon. Streamuje dosyć rzadko, ale warto do niego wpadać, gdyż oferuje rozrywkę wysokich lotów.

Twitch

Crozyr

Ambasador Ziemniaka (tak). Gra memicznymi taliami i archetypami, a także oczywiście metą na Pro Rank oraz turniejach. Nie przeszkodziło mu to we wbiciu top 100 podczas 20 różnych sezonów podczas całej jego przygody z GWINTEM!

Twitch

Polskojęzyczni

Reynevan

Zawodnik z topu, prowadzi kanał na Youtube i działa na stronie Team Legacy, gdzie publikuje artykuły o taliach w języku angielskim. Bardzo merytoryczny twórca contentu GWINTOWEGO.

Twitch | Youtube

Pawloex

Zwycięzca pierwszej edycji naszego turnieju „Z GWINTa!”, ogrywa różne talie z mety i także te mniej znane. Bardzo sympatyczny człowiek.

Twitch

SadFury

Weteran, bardzo dobry gracz Pro Rank, od którego można się sporo nauczyć czy pogadać na różne tematy podczas streamu.

Twitch

KondzioPlayer

Największy polskojęzyczny kanał o Gwincie na Youtube. Streamuje też inne gry. Składa talie, co sezon wbija Pro Rank, bardzo interesuje się uniwersum Wiedźmina.

Twitch | Youtube


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja