Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Księga Rekordów Beletrysty #21 – Pożoga robi 35 punktów i niszczy tokeny! Tego SirPumpkn się nie spodziewał!
Zagrania

Księga Rekordów Beletrysty #21 – Pożoga robi 35 punktów i niszczy tokeny! Tego SirPumpkn się nie spodziewał!

Księga Rekordów Beletrysty

Poczciwa Pożoga to najbardziej klasyczna karta pozostała w Gwincie od czasów Wiedźmina 3. Jej efekt w becie dawał potencjał na oszałamiające spopielenia wrogich, tłustych jednostek, z czego korzystały niesławne talie kontrolne Scoia’tael. Dzisiaj Pożodze daleko do dawnego stopnia popularności, ale jak pokazuje poniższe zagranie przeciwnika SirPumpkna, są jeszcze gracze, którzy ufają temu zaklęciu! Zobaczcie akcję, której wymowną puentą jest zdziwienie streamera. „Co, ale jak to?” 🙂

Nieoczekiwany zwrot akcji!

A speechless SirPumpkn didn’t see that one coming from gwent


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • pytonznadwisly

  Hej, pytanie bez złośliwości / nie podszyte wiecznym malkontenctwem: jaka jest aktualna sytuacja Gwinta? Przestałem grać jakiś czas temu, od czasu do czasu zaglądam na fora i… o widzę, że ludzie chwalą, iż gra się nawet całkiem całkiem. Do tego Redzi krzątają się marketingowo. Ale czy to tylko moje wrażenie, że gra już na dobre zaszyła się w swej niewielkiej niszy? Jak to Waszym zdaniem wygląda? Patrząc na pewne wyznaczniki popularności: Twitchu / Youtube to Gwint tak naprawdę nie istnieje. Jakieś ogony oglądalności. Hype / popularność = przeminęło z wiatrem?

  • maciek

   Hej, na moje sytuacja wygląda tak: po openie gwint zaliczył nieznaczny wzrost popularności (gdy streamują wszystkie rozpoznawalne twarze na twitchu osiąga liczbę ponad 2 tys. widzów ; w tydzień po openie było ich sporo ponad 3 tys.). Świadczy o tym też to, że szybciej spada się w rankingu – przed openem nie grając rankedów (mając np. parenaście gier na koncie) spadałem średnio o 800 miejsc dziennie, teraz gdzieś w okolicach 1100.
   Sama pozycja w rankingu nie jest do końca miarodajna co do ilości graczy ze względu na tryb sezonowy – wiele osób woli bawić się w nich zaliczając kontrakty, bo granie rankedów w większych ilościach nie daje praktycznie żadnych profitów.
   Gwint na pewno nie osiągnął liczby graczy z okresu przed hc wpadł w swoją niszę – ciekawe tylko czy jest wystarczająco duża, by redzi nie podjęli decyzji o zamknięciu projektu. Imho gwint ma szansę na nową pule graczy, jeśli zgra czasowo challengera wraz z premierą nowego dodatku. Jeśli zrobią podobnie w przypadku premiery wersji telefonicznej (idealny wariant: gwent masters + dodatek tuż po + wersja na telefony) może być nieźle. Jednak nie da się ukryć, że magic arena nabiera skrzydeł i co do dodatków ma rozmach (ma jednak na czym bazować, a gwint orze na ugorze). Gwint oprócz samego gameplayu (który jest naprawdę w porządku – tak jak na początku hc w ramach daily robiłem ledwie 6 rund tak teraz znowu pykam po 18, a nawet więcej) ma za atut przystępność odnośnie ekonomii i zbierania nowych kart (w magicu bez draftów jest to katorga, o hs nie wspominam) – tu liczę na nowy samouczek, silne talie startowe i jakiś system zachęty (np mini nagrody za codzienne logowanie z legendą pod koniec miesiąca – taki system widziałem w tes:legends). Koniec spamu

  • Smok wot

   Zaloguj się i zagraj tak najlepiej się przekonasz. Niewiem natomiast jaka liczba yt/twitch by cie zadowoliła i czego to dowodzi.?

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...