Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Kristofer Hivju z „Gry o Tron” jako bestia w „Wiedźminie” Netflixa!
Newsy

Kristofer Hivju z „Gry o Tron” jako bestia w „Wiedźminie” Netflixa!

Prace nad Netflixowym Wiedźminem 2 trwają w najlepsze, a przecieków nie ma końca. Tym razem dowiedzieliśmy się kto wcieli się w rolę Nivellena!


Dziki zza Muru jako krwiożerczy potwór!

Z niecierpliwością oczekujemy kontynuacji serialu z Białym Wilkiem w roli głównej. Pomimo, że zza horyzontu powoli wyłania się animowany Wiedźmin: Zmora Wilka, dla wielu fanów prozy Andrzeja Sapkowskiego to wersja aktorska jest najbardziej wyglądanym hitem od Netflixa.

Dzięki portalowi Redanian Intelligence dostarczającemu systematycznie nowych donosów, dowiedzieliśmy się o obsadzeniu roli Nivellena przez Kristofera Hivju! Aktor jest doskonale znany wielbicielom emitowanej na HBO Gry o Tron, w której wcielał się w rolę niezwykle rosłego, dzikiego Tormunda zza Muru.


Piękna i Bestia

Pół człowiek, pół bestia Nivellen którą odgrywać ma Hivju wystąpi w ekranizacji opowiadania Ziarno prawdy. Świetnej, alternatywnej opowieści stworzonej przez twórcę Geralta z Rivii, uderzająco przywołującej na myśl odniesienie do kultowej baśni Piękna i Bestia. Mężczyzna pokarany za złe uczynki, przemieniony w potwora zakochuje się w tajemniczej, oszałamiającej kobiecie. Czegóż chcieć więcej?!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja