Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Koreq i jego wicemistrzowskie talie z Mistrzostw Karczmy [NG, SK, ST]
Crach an Craite Eithne Esport Jan Calveit Nilfgaard Scoia'Tael Skellige Talie

Koreq i jego wicemistrzowskie talie z Mistrzostw Karczmy [NG, SK, ST]

Mistrzostwa Karczmy

Już wszystko jasne, kurz opadł i znamy wszystkich laureatów. Teraz mamy chwilę, żeby przyjrzeć się taliom zwycięzców. Dziś przedstawimy wszystkie talie naszego Wicemistrza Karczmy – Korqa!


Sponsor


Ważne, ponieważ Koreq cierpiał na chroniczny brak kart w swoich taliach, tym bardziej jego setupy mogą stanowić ciekawostkę dla graczy o tym samym problemie. I co najważniejsze, zajęcie drugiego miejsca w Mistrzostwach Karczmy udowadnia, że nie trzeba mieć pełnej kolekcji, aby wygrać.

Tylko trzy talie, ponieważ Potwory składały się z podstawowych kart i nie były grane.

Zobacz także:


Scoia’Tael – spelle


Oś talii

Przy graniu tą talią bardzo zależy nam na wygraniu pierwszej rundy. Staramy się cały czas trzymać naszego przeciwnika w zasięgu punktowym naszej Eithne, która to wyciąga za sobą Saskie i Płotkę (17 punktów) + jedną kartę specjalną. Dzięki temu mamy bardzo dużą szansę na zwycięstwo bez konieczności wyrzucania się z kart.


Skellige – I love frost


Oś talii

Ponownie pojawia problem z deficytem złotych kart, ale kto powiedział, że są one nam niezbędne? Strategia polega na rozmieszczaniu Drakkara (po lewej stronie), Morkvarga (po środku), oraz Łowcy klanu Brokvar (po prawej) w ramach jednego rzędu. Dzięki temu, buffujemy jednostki i tak naprawdę, mgła czy mróz nam nie są straszne. Co więcej, czasami nam wręcz pomagają wzmacniać Łowcę!

R E K L A M A

Nilfgaard – Calv


Oś talii

W pierwszej rundzie skupiamy się na odchudzaniu decku za pomocą Emisariuszy i Nowicjuszy z Vicovaro. Jednocześnie bufując na stole Brygadę Impera. Nie zapominajmy o konieczności użycia Calveita przed zagraniem Emisariusza w celu wyczyszczenia decku z Cesarskich Golemów. Tibor najczęściej będzie stanowić kartę kończącą przeciwnika.


Prośby Karczmarza

Jeśli lubisz czytać artykuły i informacje na Gwint24.pl to proszę daj temu wyraz i polub nas na FB oraz daj subskrypcję portalu – ikonka dzwonka w prawym, dolnym rogu – lub akceptacja informacji o wysyłaniu powiadomień na przeglądarkę, gdy dodamy coś nowego!

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...