Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Kolejny dowódca z „Krwawej Klątwy” ujawniony – Detlaff z frakcji Potworów!
Karty Potwory

Kolejny dowódca z „Krwawej Klątwy” ujawniony – Detlaff z frakcji Potworów!

Detlaff ujawniony!

Twarz dodatku „Krwawa Klątwa” – przed Wami Detlaff van der Eretein!

 • Umiejętność: Rozkaz: Zadaj jednostce 2 pkt obrażeń. Ładunki: 3. Śmiertelny cios: Stwórz Ekimmę i wezwij ją do losowego sojuszniczego rzędu.

Tak jak Wam obiecałem, zamieszczam do niego ocenę w związku z jej brakiem w ostatnim artykule z serii oceny kart z nowego dodatku.

Detlaff to fenomenalny dowódca. 12 punktów to wynik nadzwyczajny jak na dowódcę, a poza tym pozwala ustawić tokeny pod Orianę i Krwawy Księżyc. Owszem, po stronie przeciwnika potrzebujemy jednostek z 1/2 siły, a w przypadku tych pierwszych nie wyciągamy pełnej wartości, lecz przecież istnieje tona kart, która pomoże nam obić wrogów do pożądanej siły. 14 dodatkowych punktów prowizji wraz z tak potężną umiejką czynią z Detlaffa kolejnego silnego herosa we frakcji Potworów.

 • Ocena: 5


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • TheKonradhehe

  Jest też już update. 1,6 GB.

 • Wryy Kun

  Gdzie ten update :X

 • Kashim_94

  Warto dodać, że ma 14 prowizji.

 • Adam O.

  Policzyłem na szybko więc coś może być nie tak: koszt stworzenia wszystkich kart z dodatku bez liderów, ale z duplikatami brązów to: 27 860 skrawków i 31 700 pyłu.

 • Piotr Kluczyński

  Łoł, Redzi właśnie zniszczyli mi 3 z czterech moich talii.
  A tak w ogóle to nwm czy hype uzasadniony i spodziewałem się jakiegoś wstępu czy czegokolwiek a tu nic 🙁

  • Mateusz Mlody

   W sumie taki mini zalążek fabuły coś na kształt tej z samouczka (niekoniecznie tak rozbudowanej – długiej) byłoby ciekawie 😉 taka też krótka nauka nowych mechanik i słów kluczowych

 • Llyalis

  Dodatek zapowiada się oczywiście miodnie, tylko że… do tej pory najsilniejsze były frakcje Potwory i Skellige, a nowe karty chyba tylko umocnią je na pierwszych miejscach. Czyżby następna Wojna Frakcji stała po raz kolejny pod znakiem Monsterów?

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...