Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Kolejny dowódca z „Krwawej Klątwy” ujawniony – Detlaff z frakcji Potworów!
Karty Potwory

Kolejny dowódca z „Krwawej Klątwy” ujawniony – Detlaff z frakcji Potworów!

Detlaff ujawniony!

Twarz dodatku „Krwawa Klątwa” – przed Wami Detlaff van der Eretein!

  • Umiejętność: Rozkaz: Zadaj jednostce 2 pkt obrażeń. Ładunki: 3. Śmiertelny cios: Stwórz Ekimmę i wezwij ją do losowego sojuszniczego rzędu.

Tak jak Wam obiecałem, zamieszczam do niego ocenę w związku z jej brakiem w ostatnim artykule z serii oceny kart z nowego dodatku.

Detlaff to fenomenalny dowódca. 12 punktów to wynik nadzwyczajny jak na dowódcę, a poza tym pozwala ustawić tokeny pod Orianę i Krwawy Księżyc. Owszem, po stronie przeciwnika potrzebujemy jednostek z 1/2 siły, a w przypadku tych pierwszych nie wyciągamy pełnej wartości, lecz przecież istnieje tona kart, która pomoże nam obić wrogów do pożądanej siły. 14 dodatkowych punktów prowizji wraz z tak potężną umiejką czynią z Detlaffa kolejnego silnego herosa we frakcji Potworów.

  • Ocena: 5


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja