Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Klasyczny Pojedynek Frakcji powraca do Gwinta!
Aktualizacje Newsy

Klasyczny Pojedynek Frakcji powraca do Gwinta!

Właśnie wystartował kolejny pojedynek frakcji! Poznaj szczegóły wyzwania i nagrody!


W tym miesiącu weź udział w klasycznym Pojedynku Frakcji! Wybierz jedną spośród sześciu frakcji GWINTA i wykonuj zadania! Frakcja, której zwolennicy wykonają najwięcej zadań w trakcie trwania Pojedynku wygra, zapewniając czasowe bonusy dla wszystkich graczy:
  • +10% punktów doświadczenia za każdą partię rozegraną najlepszymi dwoma frakcjami.
  • +35% punktów doświadczenia za każdą partię rozegraną frakcjami z 3. i 4 miejsca.
  • +75% punktów doświadczenia za każdą partię rozegraną frakcjami z 5. i 6 miejsca.
Pojedynek zakończy się w południe w piątek, 13 marca!

Aby wziąć udział w wyzwaniu, wystarczy, że zalogujesz się do Gwinta i wybierzesz swoją stronę przed końcem trwania wydarzenia. Po jego zakończeniu otrzymasz bonus do doświadczenia zależny od najczęściej granych frakcji w pojedynku!
* Gry rozegrane przed wyborem frakcji nie liczą się do Twojego postępu w Pojedynku.
* Tylko gry rozegrane w trybach klasycznym i sezonowym liczą się do postępu w Pojedynku – wykonanie zadań nie jest możliwe w grze z przyjacielem i na Arenie

Podczas wyzwania pojawią się misje, które wliczają się w nasze postępy w kontraktach. Warto zajrzeć do swojego profilu gracza i sprawdzić, czego nam brakuje, by podczas pojedynku zdobyć jak najwięcej punktów nagród!

Tym razem zadania są znacznie prostsze i szybsze do wykonania. Po ukończeniu piątego z kolei, każde kolejne będzie polegało na wykonaniu jednego zadania dziennego.

Którą z frakcji wybierzesz? Napisz w komentarzach!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja