Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » KingChezz93 z awansem na GWENT Challenger #5 – pierwszy turniej kwalifikacyjny zakończony!
Esport

KingChezz93 z awansem na GWENT Challenger #5 – pierwszy turniej kwalifikacyjny zakończony!

Kwalifikacje do GWENT Challenger #5!

Miniony weekend był dość intensywny dla najlepszych graczy GWINTA, ponieważ w sobotę i niedzielę odbył się pierwszy turniej kwalifikacyjny do GWENT Challengera #5, o którym jakiś czas temu informowaliśmy. Najlepszy okazał się KingChezz93, który ograł po drodze m.in. Molegiona. Maciek i inni gracze nie mają jednak co rozpaczać, ponieważ niedługo odbędzie się drugi turniej kwalifikacyjny do Challengera #5, w którym o kwalifikację będą walczyć zawodnicy z największą liczbą Crown Points zgromadzonych w sezonie lutowym i marcowym.

Przypomnijmy, że w turnieju GWENT Challenger #5 weźmie udział 8 graczy – do tej pory zakwalifikowani na turniej są Damorquis (zwycięzca Challengera #4), Adzikov i Freddybabes (finaliści Open #7) oraz Kolemoen i Wangid1 (finaliści Open #8). Do tego grona dołączył KingChezz93, a więc pozostało jeszcze jedno, ostatnie miejsce na turniej. Oby do Adzikova dołączył jeszcze jakiś reprezentant Polski!

Drabinka top 8 kwalifikacji:

Talie uczestników znajdziecie tutaj!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja