Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Kiedyś łamał rekordy, teraz złamał NDA – Ojciec Dwójki Dzieci pokazał wczesną wersję mobilną GWINTA!
Newsy

Kiedyś łamał rekordy, teraz złamał NDA – Ojciec Dwójki Dzieci pokazał wczesną wersję mobilną GWINTA!

Wersja mobilna pokazana!

Pamiętacie jeszcze Ojca Dwójki Dzieci i jego rekordy w Zamkniętej Becie? Niedawno powrócił do grania w GWINTA po zmianach w Homecoming, dzięki czemu odnowił swoją współpracę z CD Projekt RED, która w przeszłości była owocna – Ojciec swego czasu był oficjalnym komentatorem na drugim GWENT Challengerze. Tym razem jednak Marcin postanowił nadszarpnąć zaufanie, łamiąc NDA i pokazując światu pierwszy gameplay z GWINTA na telefonie!


Prima Aprilis!

Oczywiście cała akcja jest tylko żartem ze strony ODD z okazji dzisiejszego święta Prima Aprilis! Tak naprawdę Ojciec wykorzystuje aplikację do strumieniowania gry z ekranu komputera na telefon o nazwie STEAM Link. Możecie ją pobrać ze Sklepu Play i spróbować w ten sposób odpalić GWINTA na swoim telefonie z Androidem, ale będziecie do tego potrzebować routera i włączonego komputera. Marcin przekazał mi informację, że zrobi tutorial, który pokaże jak dokładnie całą operację przeprowadzić. A na prawdziwą wersję mobilnego GWINTA przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, aczkolwiek wersja na IOSa ma wyjść już w tym roku!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Adam O.

  Choć oczywisty to bardzo fajny i pomysłowy żart. Tych, którzy się wkręcili mogliście wyprowadzić z błędu jutro bo nie sądzę byście Wy się wkręcili, wrzucili materiał i po zorientowaniu się wrzucili sprostowanie, które żart ODD spoileruje/psuje.

 • Mateusz Mlody

  Ja się dałem nabrać na to dzisiaj rano. Tym bardziej, że data publikacji pokazuje 31 marca. Ale zorientowałem się dopiero gdy pod innym materiałem z na pewno dzisiaj i też data wskazuje na wczorajszą.

 • nick

  żart goni żart hehe

 • Mateusz Byliński

  Za takie słownictwo dostajesz bana z automatu

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...