Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Karczemne ogłoszenie – urlop Beletrysty, Sołtys Zadupia przejmuje stery! (na jakiś czas)
Newsy

Karczemne ogłoszenie – urlop Beletrysty, Sołtys Zadupia przejmuje stery! (na jakiś czas)

Co z Gwint24.pl?

Witajcie Drodzy Bywalcy! W tym artykule pragnę Was poinformować o pewnej małej, czasowej zmianie, jaka będzie miała miejsce na naszym portalu począwszy od 17 czerwca 2019 roku do bliżej nieokreślonego dnia sierpnia. Otóż moi mili – wyjeżdżam do Nilfgaardu na wczasy! Z moją nieobecnością będzie się wiązała znikoma aktywność na stronie, więc uznałem, że warto poinformować Was o tym przed wyjazdem, żeby mój zastępca nie mierzył się z tymi samymi pytaniami raz po raz.

Oczywiście wykazałbym się nieodpowiedzialnością, gdybym zostawił portal na pastwę losu na tak długi okres czasu. Dlatego też, po kilku kuflach Temerskiej Żytniej, wspólnie z Nieistniejącą Wielką Jaśnie Oświeconą Radą Karczmy postanowiłem namaścić Sołtysa Zadupia na mojego nas…. znaczy zastępcę do czasu mojego powrotu! Administrator naszego Discorda, Sołtys, kibic AC Milanu oraz organizator turnieju „Z GWINTA” – więcej tytułów wymieniać nie trzeba! Próbkę jego umiejętności pisarskich możecie zobaczyć w ostatnim felietonie!

No dobrze, ale jak będzie funkcjonować strona? Czy pojawią się nowe serie artykułów? Co z newsami, poradnikami i bazą talii? Już tłumaczę gawiedzi! Na razie zawiesimy działanie bazy talii do mojego powrotu, to samo z poradnikami do talii i aktualizacjami do starych – obiecuję jednak że jak tylko przekroczę progi karczmy to biorę pióro do pazuch i wszystko nadrabiam!

Sołtys będzie Was raczył najważniejszymi newsami dotyczącymi GWINTA – to na pewno. Jeśli natomiast będzie miał czas na napisanie dla Was felietonu czy podzielenie się z Wami bombastycznym zagraniem w Pewnego Razu w Gwincie, to na pewno coś dla Was przygotuje!

Mam nadzieję, że będziecie wyrozumiali dla Sołtysa, na pewno będzie się starał, aby pod moją nieobecność wszystko było na wysokim poziomie! Poza tym postaram się w miarę możliwości tutaj zaglądać, mimo braku dostępu do tajemnej machiny, inaczej komputerem zwanej!

Oby nam się!

R E K L A M A

Beletrysta

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
  • Emrim

    Będziemy tęsknić Beletrysto 🙁

  • Adam Barbosa

    Miłego wypoczynku 🙂

  • gogolson

    Tylko nie ten SaZ…

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...