Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Już we wtorek Nowa Aktualizacja i Sezon Miłości!
Aktualizacje Newsy

Już we wtorek Nowa Aktualizacja i Sezon Miłości!

Jutro odbędzie się stream, omawiający wtorkową aktualizację w Gwincie! Podsumujmy sobie zatem co się skończy, a co dopiero się zacznie!


Sezon Wilka zakończy się 4 lutego o godz. 10:00, a wraz z nim pojawi się nowy, Sezon Miłości!

Więcej na temat przyszłej aktualizacji mamy dowiedzieć się jutro, na oficjalnym Twitchu Redów. Podczas tej poniedziałkowej transmisji, Jason Slama i Paweł Burza omówią najważniejsze zmiany nadchodzące w aktualizacji 5.1! Jeszcze tego samego dnia na Gwint24 pojawi się podsumowanie live’a, także nie martwcie się, że coś Wam umknie!


Już w tym momencie dowiedzieliśmy się co nieco o zmianach, które mają pojawić się we wtorek. Przede wszystkim wiemy, że przyszła aktualizacja kart ma być spora i dość znacząca dla mety. Pojawić się też mogą kolejne zmiany interfejsu gry, poprawki oraz nowe bibeloty, być może z kolejnymi dowódcami dla każdej frakcji…

Poczynając od Sezonu Miłości, zmianie ulegnie tabela rang: gracze będą spadali o mniej rang na początku nowego sezonu. Na rangach 1-13 gracze tracą 2 rangi, na rangach 14-23 tracą 1 rangę, a na rangach 25-30 rozpoczynają nowy sezon z tą samą rangą. Gracze Pro Rank, wyłączając top 500, tracą 3 rangi.

O tej zmianie dowiedzieliśmy się na początku Sezonu Wilka. Jeżeli chcesz wbić jeszcze wyższą rangę, polecamy zaznajomić się z naszymi Poradnikami do Metowych Talii na obecny sezon! Zostało niewiele czasu, ale wszystko może się jeszcze zdarzyć!


Pojawią się także nowe Drzewka Nagród! Dwa z nich będą sezonowe i będziemy mogli zdobyć w nich trzy nowe awatary (w tym jeden Jaskra z Wiedźmina 2, za ukończenie całego drzewka), 4 poprawione ramki oraz Rewers Sezonu Miłości. Wgląd na niektóre z nich możecie znaleźć poniżej. Dodajmy, iż w lutym są walentynki, może dostaniemy też jakiś drobiazg od KOCHANYCH Twórców…

R E K L A M A

Wraz z nową aktualizacją, ma pojawić się także nowa strona w Księdze Nagród z Drzewkiem Roku Szczura. Same pojawienie się Drzewka jest już oficjalnie potwierdzone, jednak dokładnej daty jego publikacji ciągle nie znamy.


 

Nadeszła Arena Sezonu Wilka! W tym trybie, za każdym razem gdy na planszy pojawi się jednostka otrzyma 2 pkt obrażeń, po czym zostanie wzmocniona o 4. Jeśli to Wiedźmin, zamiast tego zostanie wzmocniona o 4.

Zasady Sezonu Wilka będą obowiązywały na Arenie do 6 lutego!


Pamiętajcie również o ofertach u Sklepa! Do siódmego lutego mamy możliwość zakupić dekoracje Nowego Księżycowego Roku Szczura oraz Pakę Rocznicową Wojny Krwi o 50% taniej. Po tym czasie wszystkie te oferty wraz z całym obecnym wydarzeniem znikną. Spieszcie się zatem!

Całe wydarzenie wraz z dostępnymi podczas niego ofertami omówiliśmy w TYM ARTYKULE. Zachęcamy do lektury!


Wyprzedaż beczek z okazji Nowego Roku Księżycowego trwa dalej! Tym razem możemy zaoszczędź 30% na beczkach Nilfgaardu! Oferta jak zawsze ważna będzie do jutra, do południa.

 


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja