Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Jutro stream prezentujący nowy dodatek: Novigrad!
Newsy

Jutro stream prezentujący nowy dodatek: Novigrad!

Poggers!

Już jutro o 16:00 na oficjalnym kanale Twitch CD Projekt Red odbędzie się pierwszy pokaz nowej, szóstej frakcji, która wielkimi krokami zmierza do GWINTA! Jej nazwa nie jest już tajemnicą – Novigradzka aktualizacja może wskazywać na to, że to Novigrad dostąpi zaszczytu pojawienia się w grze! Czy wraz z nim powróci Radowid „Fał” Srogi? To się okaże! Szkoda, że nie będzie mi dane pograć nową frakcją aż do połowy sierpnia ze względu na wyjazd!

https://twitter.com/pawelburza/status/1140276221231718403


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Tomek Grzegorczyk

  Eeeeeemmmm a co z Rejkiem

 • Old77

  No to zacnie!! Już nie mogę się doczekać.

 • Marek Samelski

  A będzie talia podstawowa do ogrania dla każdego?

  • Mateusz Mlody

   Zapewne coś dostaniemy ale trzeba poczekać na info.

 • Mateusz Mlody

  Jestem ciekaw kogo dadzą na dowódców. Obecnie jest po 6 na frakcję i raczej tylu aż nie dadzą, tylko 4 podstawowych. Zastanawia mnie również co z takim Tasakiem lub Królem Żebraków, którzy są w tej chwili neutralni, a no i jeszcze Cyprian Willey. Czy zostaną neutralni czy może jednak zostaną wcieleni w szeregi frakcji…

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...