Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Jason Slama o balansie
Karty Skellige Syndykat

Jason Slama o balansie

Buffy zamiast nerfów!

Syndykat i Skellige zbyt mocne? Będą zmiany w innych frakcjach! Jak poinformował Jason Slama na swoim Twitterze, CDPR planuje dokonać zmian w brązowych kartach pozostałych frakcji, by te dorównywały brązom ze Skellige i Syndykatu!

Czy to dobra decyzja? Według mnie świetna! Dajcie znać, jakie macie zdanie na ten temat!


Pierwsze statystyki Syndykatu

Slama opublikował też tweeta z wykresem obrazującym statystyki wygranych z udziałem dowódców Syndykatu. Omawiani dowódcy to pięć ostatnich słupków w każdej grupie i jak widać nie odbiegają zbytnio w żadną stronę od ogółu. Zresztą zobaczcie sami!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Kashim_94

  Nasz Game Director w zasadzie potwierdził pod jednym z wątków na Reddicie, że szykują się zmiany Królestwach Północy. Nie wiadomo tylko, czy będzie to część zmian w brązach, czy coś osobnego. Póki co nie wiemy nawet, na czym będzie polegała zapowiedziana tym twittem zmiana. Najważniejsze jest to, że twórcy gry widzą problemy i w bliższym lub dalszym terminie zamierzają je rozwiązać.

 • Damian Olszewski

  Prawda jest taka ze mechanika profitu i zaplaty to tak naprawde rozkaz z zapalem. Co wiecej z ladunkami, ktore siedza w „sejfie” i moga byc w kazdej chwili odpalone. Jakie szanse maja z tym Krolestwa północy. Demawend i Foltest są z góry skazani na porażkę.

 • Adam Barbosa

  Jak odblokować 5 dowódcę z Syndykatu?
  Na drzewku rozwoju mam go zablokowanego

  • Pijanek _

   syndykat będzie miał 6 liderów jeden jest zaciemniony i niedostępny na razie ,a Gudrun dostajesz za darmo a na drzewku zamiast jej dostajesz hienę morską premium tylko dlatego by prawdopodobnie w następnym patchu dostać się do drzewka z jej skórką

 • John Rambo

  Niestety sytuacja z Midwinter Update znów się powtarza:/ Karty robione w pośpiechu i niedopuszczalne błędy w balansie. Lepiej poczekać ten miesiąc i wypuścić dodatek ze wszystkimi kartami premium i przede wszystkim z przemyślanymi mechanikami, a nie ślepy rzut na wyrwanie kasy co 3 miesiące bo to się robi żenujące i zraża. Wyciągnijcie w końcu wnioski.

Discord Gwint24

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...