Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Jak zagrać w Gwinta?
Poradniki

Jak zagrać w Gwinta?

Co zrobić żeby zagrać w Gwinta?

Jak zagrać w Gwinta? To pytanie pojawia się na wszystkich grupach, forach, stronach, prywatnych wiadomościach, etc. Do znudzenia można czytać odpowiedzi, które są udzielane z mniejszą lub większą irytacją. Jednak, ja jestem cierpliwym człowiekiem i postanowiłem napisać krótki artykuł, który wyjaśni wszystkie wątpliwości z tym związane!


Co to jest Gwint?

Gwint – Wiedźminska Gra Karciana, to darmowa gra karciana produkcji CDP Red, osadzona w uniwersum gry Wiedźmin. Gra na dziś znajduje się w zamkniętych beta testach, dlatego nie można z marszu ściągnąć klienta i sobie pograć.

Pierwsze wrażenia z CBT zamieściłem na naszym portalu MMO24.pl, totalnie nowe osoby zachęcam do przeczytania tego artykułu.


Jak zagrać w Gwinta?

Na to pytanie są dwie odpowiedzi. Prawilna, czyli tak jak być powinno i prawdziwa, czyli tak, jak jest. Co do zasady CDP Red nie rozdaje kluczy z dostępami do Gwinta, chętni muszą się zapisać do testów i jeśli mają szczęście dostaną zaproszenie do gry. Co oznacza, że jeśli nie jesteście w czepku urodzeni, to możecie czekać i czekać. Stąd, przejdźmy natychmiast do jedynego logicznego rozwiązania, które jest dostępne od ręki.

Czasy padlinożerców, bo inaczej nie można nazwać tego typu wyzyskiwaczy, którzy żerowali na ludzkiej głupocie, już na szczęście za nami i nie musicie kupować klucza na Allegro za 120 zł… Dlatego, wybieramy na przykład Kinguin.net i kupujemy klucz, za uwaga 2,14 zł + podatek…

Koniec czekania!  Ceny kluczy spadły do tak zabawnej ceny, że nikt chętny nie powinien mieć więcej problemów z dostępem do CBT Gwinta i nie zada już więcej pytania:

R E K L A M A

Jak zagrać w Gwinta?

Faktem jest, że to nadal złodziejstwo, ponieważ dostępy do gry są bezpłatne, a sprzedający zgarnęli je rejestrując się z setek adresów mailowych. Z drugiej jednak strony, dzięki temu możecie zagrać od ręki! Znowu działa zasada mniejszego zła…

W każdym razie powodzenia w Gwincie! Zapraszam do polubienia naszego profilu na Facebooku i dołączenia strumyku w Karczmie Ganisza!


Zobacz także!

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja