Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Importowanie talii z Biblioteki GWINTA już dostępne, beczki premium do kupienia za skrawki powróciły!
Newsy

Importowanie talii z Biblioteki GWINTA już dostępne, beczki premium do kupienia za skrawki powróciły!

Import talii już możliwy!

Wyczekiwana funkcja umożliwiająca import talii do naszej kolekcji prosto z Biblioteki Gwinta jest już dostępna! Od teraz wystarczy zalogować się na swoje konto podczas przeglądania Biblioteki, a następnie kliknąć przycisk Importu przy interesującej nas talii, aby ta została dodana do kolekcji.

Niestety, import nie działa na zasadzie dzielenia się kodem do talii, a zaimportowana przez nas talia pojawi się na naszym koncie dopiero, gdy ponownie uruchomimy GWINTA na swoim komputerze.

Poza tym do 21 maja u Sklepa będą dostępne specjalne beczki premium do kupienia za skrawki. Czym są owe beczki wyjaśnialiśmy w jednym z poprzednich artykułów!

Oto treść oficjalnego komunikatu ze strony Playgwent:


Biblioteka Talii GWINTA została zaktualizowana! Teraz, oprócz eksportu talii z gry i tworzenia poradników, możecie także importować talie bezpośrednio ze strony do gry!
Jak importować talię za pomocą Biblioteki?
 1. Znajdź interesującą Cię talię w Bibliotece.
 2. Naciśnij przycisk “Zaimportuj talię” w prawym górnym rogu.
  • Jeśli posiadasz wszystkie potrzebne karty, talia zostanie automatycznie dodana do Twojej kolekcji.
  • Jeśli w talii są karty, których nie posiadasz, otworzy się okno z listą brakujących kart oraz ich całkowitym kosztem stworzenia. Możesz stworzyć wszystkie brakujące karty za pomocą jednego kliknięcia i talia zostanie dodana do Twojej kolekcji.
 3. Włącz grę (lub wyłącz i włącz, jeśli była włączona podczas importu) i ciesz się nową talią!
Aktualnie, opcja udostępniania talii z gry i importowania ich ze strony jest dostępna jedynie w wersji gry na GOG.
Jeśli macie pomysły jak udoskonalić naszą Bibliotekę i jakie dodatkowe funkcje chcielibyście w niej znaleźć, dajcie nam znać! I czekajcie na kolejne aktualizacje!

Źródło: Playgwent


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Kashim_94

  Kolejny krok w dobrą stronę.

  • Tomasz Golik

   Czekałem na możliwość importu talii, żeby wznowić grę w Gwinta po kilkutygodniowej przerwie. Nie potrafię niestety tworzyć samodzielnie zwycięskich talii i muszę polegać na gotowcach. A ich wklepywanie było dość pracochłonne.
   Wartościowa funkcja, choć wymaga jeszcze dopracowania – po imporcie talia jest pełna zdublowanych kart, i nie tylko w sytuacji, gdy mamy w zasobach karty zwykłe i premium.

Discord Gwint24

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...