Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Hotfix do Gwinta już niebawem! Wprowadzi zmiany w Artefaktach!
Newsy

Hotfix do Gwinta już niebawem! Wprowadzi zmiany w Artefaktach!

Dobra nowina z Twittera!

Dla wszystkich, którzy mają już dość gry przeciwko taliom z niezliczoną ilością Artefaktów – Paweł Burza poinformował na swoim Twitterze, że już niebawem zostanie wydany hotfix, który wprowadzi zmiany w ich parametrach. Ponadto nerfa doczeka się Złocista Piana i Zoltan: Szelma – obie karty są rdzeniem talii opartych na stackowaniu rzędu.

Nie znamy jeszcze konkretów co do listy zmian i daty wprowadzenia hotfixa – czekamy na dalsze wieści!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • B1essu

  Jeśli to zwykłe podniesienie kosztu prowizji, to świetnie się zapowiada…

  • Mikołaj Pawelski

   Sihill pewnie dostanie limit, i to powinno wystarczyć, żeby był grywalny ale nie OP
   Z rowstackiek to nie mam pojęcia co mogą zrobić może po prostu zmienić boosta na 1 i usunąć kościany talizman

 • Majroneri

  Jak dla mnie pierwsza powinna pójść do odstrzału też Odkrywka, to jest jakiś żart, że coś takiego zrobili zamiast starej odkrywki. Zwłaszcza, że na każdym kroku powtarzane było, że nie chcą RNG. Przeczytałem co 3 tygodnie temu było mówione w tej sprawie na forum: „Archetyp Odkrywania Nilfgaardu został zmieniony, ponieważ nie był on za bardzo taktyczny (LOL!), być może w nowej Odkrywce (z Homecoming) aspekt RNG zostanie nieco ograniczony na premierę (niepotwierdzone!)” Pozostawię to bez komentarza.

  • Darkes PL

   Odkrywka to jedno Wielkie RNG. Grałem dzisiaj na to. Typowi siadlo wszystko łącznie z tymi co wyskakują jak ich odkryjesz. Ten archetyp albo robi bardzo duże punkty albo żałośnie małe

 • pytonznadwisly

  Jak można było tak trąbić na lewo i prawo, że premiera, że ostateczna wersja, że teraz to dopiero będzie super… po czym wydać coś tak niezbalansowanego? Z błędami w podstawowych mechanikach gry (sic!!!!)?! Z niedoróbkami wizualno-dzwiękowymi (SIC SIC SIC!!! przecież wizualja to miała być „sól tej ziemi”)?!
  Obrazowo podsumowując historię tej martwej gry: Ktoś łebski wpadł na świetny sposób i wybudował pokój o nazwie Gwint. Potem inne osoby miały go jedynie to umeblować, by lokatorom mieszkało się wygodnie. W pewnym momencie odkryto jednak, że ktoś z projektantów urządzających wnętrze zesrał się na środku pokoju i teraz brzydko waniaje…. Zaproponowano zatem lokatorom półroczny remont. Przez ten czas pomalowano ściany, zawieszono nowy żyrandol. Pojawiły się sztuczne kwiaty w rogach pokoju, a gówno przykryto na szybko luksusowym, perskim dywanem. Jaki jest efekt? Nadal śmierdzi, a lokatorzy wynoszą się jeden po drugim.
  Pozdrawiam, ja już dziękuję.

 • orango orangon

  dać sihilovi cooldown2 i będzie ok piana i zoltan wzmacnianie o1 i wszystko git

 • Krzysztof Falkowski

  Mogli zostać przy gwincie z open bety jeszcze ze złotymi z immu, co to była za gra, mogli dodawać po 2-3 karty na miesiąc, ulepszać grafikę ale nie, lepiej co kilka miesięcy dodawać po pierdyliard kart i zmieniać zasady

 • wiesiu

  Również uważam, że gwint stracił to coś, co czyniło go unikatowym i miodnym… osobiście nad tym ubolewam …ale cóż taki mamy klimat ..

 • Idol James

  kiedy ten hotfix?! tylko nie mówcie mi soon!

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...