Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Gwintowy mundial – wielki quiz wiedzy o frakcjach i ich przeszłości! Czy zdobędziesz złoty puchar wszystkimi?
Newsy

Gwintowy mundial – wielki quiz wiedzy o frakcjach i ich przeszłości! Czy zdobędziesz złoty puchar wszystkimi?

Gwintowy mundial!

„Ha, słyszeli Bywalcy? Dzisiaj* podobno w jakąś piłkę kopaną ważna rozgrywka będzie. Jacyś tam panowie z nazwiskami na końcówkę ić zetrą się z plemieniem trójkolorowych wielonarodowców! I to ma nasze gwintowe potyczki przyćmić? O nie, tak być nie będzie! Zarządzam Gwintowy Mundial! Grać, pić, śmiać się, a nie jakąś kopaninę oglądać!”

Ten quiz jest inny niż wszystkie dotychczasowe! Na dole macie pięć dostępnych ścieżek, oznaczonych nazwami frakcji. Każda z nich to tak jakby oddzielny quiz, zawiera inny zestaw pytań! Jeśli macie więc chęć, to możecie rozwiązać je wszystkie! Powodzenia!

*Odbyła się wczoraj


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Tomasz Gajos

  W quizie Nilfgaardu jest błąd bo jest 8 szpiegów, a nie 7: emisariusz, ambasador, skrytobójca, Cantarella, Joachim, Fringilla, Cirilla, Letho

  • wojtek1111

   9tym jest Uzurpator

 • Tomasz Gajos

  Nilfgaard: 11/13 przez błąd w jednym pytaniu w quizie
  Potwory: 11/13
  Scoia’Tael: 11/13
  Królestwa północy: 9/13
  Skellige: 5/13

 • Mateusz Byliński

  Wszystkie babole w quizie poprawione. Dzięki za feedback!

Discord Gwint24

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...