Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Gwint24 łączy się z GWINT Polska na Discordzie i Facebooku!
Newsy

Gwint24 łączy się z GWINT Polska na Discordzie i Facebooku!

Łączymy siły!

Drodzy Czytelnicy!

Nadszedł bardzo ważny dzień w dziejach Gwint24.pl. Ważny z kilku względów, ale o tym w dalszej części tego spontanicznego wpisu informacyjnego.

Gdy zakładaliśmy naszą grupę „Gwint – witajcie w karczmie” nie sądziliśmy, że będzie ona w stanie skupić jakieś większe zainteresowanie wśród naszych czytelników. Wiedzieliśmy bowiem, że istnieje już znacznie, znacznie większa społeczność jeśli chodzi o Facebooka, stworzona przez naszych kolegów i koleżanki z „GWINT Polska – Nieoficjalna grupa dla graczy”. Mimo to, w naszej Karczmie udało się stworzyć fajne, małe community. Uważamy jednak, że z każdym kolejnym miesiącem aktywność na naszej grupie spadała, zaś my sami mieliśmy spore problemy z podzielnością uwagi pomiędzy obiema grupami (posty o artykułach były publikowane na obydwóch). Poza tym doszliśmy do wniosku, że formuła małej grupy dla naszych czytelników się zwyczajnie wyczerpała, gdyż użytkownicy mieli problem z orientacją pomiędzy grupami i z dublami postów.

Przechodząc do meritum – podjęliśmy decyzję o połączeniu naszej grupy z GWINT Polska w jedną całość! Uważamy to za najlepsze możliwe rozwiązanie, które ucieszy tak użytkowników, jak nas i ekipę z administracji GWINT Polska. Dalsze działanie w rozdrobnieniu równałoby sie stagnacji, a dzięki połączeniu sił zyskujemy możliwość rozszerzenia zasięgu naszych dyskusji i inicjatyw wśród graczy! W dodatku możemy współpracować ze wspaniałymi osobami z administracji GWINT Polska, aby razem działać dla dobra polskiej społeczności GWINTA! Mamy więc nadzieję, że zrozumiecie naszą decyzję i docenicie jej zalety. Bo jak mówi stare, krasnoludzkie przysłowie: „W kupie siła!”

Dołącz do grupy GWINT Polska!

Zmiany nie ominą też Discorda. Nasz serwer „Karczma Raróg”, dzięki pracy Sołtysa i całego składu moderacji bardzo się rozrósł. Możecie na nim porozmawiać nie tylko o Gwincie, ale też o Cyberpunku czy całym uniwersum Wiedźmina! W tym przypadku to użytkownicy GWINT Polska przejdą do nas. Was też zapraszamy!

R E K L A M A

Dołącz do naszego serwera Discord!

Oby nam się!

PS. Grupa „Gwint – witajcie w karczmie” oraz Discord „GWINT Polska” zostanie zarchiwizowany do końca sierpnia.

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja