Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Gwint24 Challenge – Osiągnij pierwszą rangę Owocami Ysgith! Zbliża się koniec Sezonu Miłości!
Gernichora Owoce Ysgith Potwory Talie

Gwint24 Challenge – Osiągnij pierwszą rangę Owocami Ysgith! Zbliża się koniec Sezonu Miłości!

Początek końca sezonu jest doskonałym momentem na podjęcie wyzwania! Skrótowo prezentujemy talię którą warto się tego podjąć! Potwory nie takie martwe jak się wydaje?!


Nie tak dawno na Reddicie Gwinta użytkownik TryingToGetIt pochwalił się zdobyciem pierwszej rangi niezbyt popularnym ostatnimi czasy dowódcą. Jak się okazuje gracz postanowił zdobyć tą rangę w ramach postawionego samemu sobie wyzwania. Zważywszy na słabość Potworów w obecnej mecie wybór padł właśnie na tę frakcję! Mało tego! Challenge nie został wykonany Rojem Krabopająków przewijającym się w niskich odmętach mety, a rzadko występującymi w chwili obecnej Owocami Ysgith!

Mission Accomplished: Rank 1 Deck with Monsters (1400MMR) from gwent

Podejmij wyzwanie!

Do końca Sezonu Miłości zostało zaledwie kilka dni, gdyż kończy się trzeciego marca we wtorek. Podejmij wyzwanie i zdobądź pierwszą rangę starą, dobrą Gernichorą!

Podstawy działania talii

Trzonem decku są oczywiście małe jednostki w postaci Larw Endriagi, czy Brux. Spore tempo robią proste, tanie jednostki z dużą siłą jak na przykład Południce, których zemsta nie jest taka straszna. Posiadamy również pokaźną ilość odpowiedzi na popularną w obecnej mecie truciznę w postaci Wroniego oka, czy pochłaniających Endriag Wojowników.

Dzięki ogromnej ilości złotych kart zapewniamy sobie konkretną ilość silnych zagrań. Pasywna Bestia wywiera ogromną presję na przeciwniku, a Caranthir zagrany w Ożywioną zbroję wbija na stół z trzynastoma, czystymi punktami plus bonusami z pokrzepienia. Naszym głównym finisherem jest Ozreel. Ale nie taki zwykły trupojad, a wyciągnięty z Jaskra: Poety!

Zobacz Talię!

IMPORTUJ!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja