Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Gwint na Androida! Wstępna rejestracja!
Newsy

Gwint na Androida! Wstępna rejestracja!

Właśnie dzisiaj pojawiła się już Oficjalna Informacja o premierze Gwinta na telefony z systemem Android! Dowiedz się więcej o nadchodzącej grze!


Zgadza się! Gwint na Androida pojawi się w sklepie Google Play już 24 marca! Na Oficjalnym Twitterze oraz kanale YouTube twórców otrzymaliśmy filmową zapowiedź!

Zagraj w ulubioną grę karcianą wiedźmińskiego uniwersum! W GWINCIE mierzysz się ze znajomymi w szybkich pojedynkach wymagających blefowania, szybkich decyzji i starannego konstruowania talii. Bohaterowie, zaklęcia i specjalne umiejętności pozwalają odwrócić losy każdego starcia, więc koniecznością jest korzystanie z podstępów i sprytnych sztuczek!

Gra jest darmowa i zawiera ewentualne mikrotransakcje.


Rozpoczęła się już Wstępna Rejestracja, dlatego nie zwlekaj i pobieraj grę z TEGO LINKU!

Osoby, które uczynią to przed premierą otrzymają specjalny bonus! Ekskluzywny Awatar Strażnika!


Znamy również Wstępne Wymagania do pobrania aplikacji:

R E K L A M A

Android 7.0 (Nougat) lub nowszy, 2 GB RAM lub więcej, OpenGL ES 3.2 lub wyżej.

Przypominamy, iż konto Gog, tak jak w przypadku Gwinta na IOS będzie łączyło się z tym na telefonie, co oznacza, że nie stracimy swojego postępu w grze. Nawet jeśli nie będziemy grać w tę karciankę na telefonie, warto zarejestrować się teraz, by w dniu premiery otrzymać darmowy awatar!


Dodatkowo swoim jastrzębim wzrokiem zauważyłem coś ciekawego w screenach na stronie aplikacji!

Na jednym z obrazów przedstawiających rozgrywkę przeciwnik posiada Nowy Awatar– Olgierda von Everec! Czyżby szykowała się fala nowych bibelotów na tę okazję? Miejmy nadzieję!


Pod koniec Sezonu Miłości ma pojawić się jeszcze jeden live stream deweloperski, a następnie mistrzostwa Gwent Masters, w których to z pewnością dowiemy się więcej na temat Gwinta na Androida oraz być może nadchodzącego dodatku…

Pamiętajmy również o jutrzejszych walentynkach, z okazji których ma pojawić się nowa zawartość w grze!

Bądźcie z nami i oczekujcie kolejnych Informacji!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja