Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Gwint na Androida! Poznaliśmy datę premiery?
Newsy

Gwint na Androida! Poznaliśmy datę premiery?

Doczekaliśmy się? Wygląda na to, że już niedługo Gwint pojawi się na telefonach z Androidem!


Dziś w Sklepie Play pojawiła się możliwość wstępnej rejestracji do pobrania Gwinta, a wraz z nią plik z Trailerem!

Niedługo po publikacji, strona została jednak wyłączona i dostęp do niej jest obecnie zablokowany. Niektórym osobom udało się jednak zobaczyć co nieco i wygląda na to, że poznaliśmy datę premiery gry!


Na dniach powinna pojawić się oficjalna zapowiedź gry na Androidach, a wraz z nią zaktualizować strona, na której będziemy mogli wstępnie zarejestrować się do pobrania przyszłej aplikacji.

Najszybszym użytkownikom udało się odczytać kilka informacji. Z trailera w Sklepie Play dowiadujemy się, że Gwint wyjdzie na telefony z Androidem 24 marca! Czyli obietnice twórców, o pojawieniu się gry w pierwszym kwartale tego roku zaczynają stawać się nie tylko słowami, a faktem!


W niedługim czasie powinniśmy dowiedzieć się więcej szczegółów. Na ten moment musimy uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać kolejnych informacji. Wymagania urządzenia nie są jeszcze znane, ale warto szykować mocniejszy sprzęt…

Z wycieku dowiadujemy się również, że osoby, które wstępnie zarejestrują się w Google Play otrzymają wyjątkowy awatar! Ciekawe, jak będzie się on miał do reszty bibelotów…

R E K L A M A


Jedno jest pewne, jeżeli pojawią się kolejne wieści o tej premierze, dostarczymy Wam informacji najszybciej jak się da! Do zobaczenia wkrótce!

Przypominamy również, że użytkownicy telefonów z systemem IOS mogą już cieszyć się rozgrywką! Sprawdźcie grę teraz w sklepie App Store!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja