Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » GwentUp zawiesza działalność!
Newsy

GwentUp zawiesza działalność!

Dziś doszła do nas smutna wiadomość. Zespół GwentUp poinformował o zawieszeniu swojej działalności!


Niestety, kolejny rozdział w społeczności Gwinta się kończy. Miejsce, które pozwalało nam do woli dobierać najlepsze buildy i taktyki chwilowo odchodzi w zapomnienie. Na Reddicie pojawił się post, w którym zespół GwentUp się z nami żegna.

Aktywność GwentUp zostanie na chwilę obecną całkowicie zamknięta. Zawieszone zostanie wsparcie dla wszystkich usług, a także wszelkie prowadzone w tej chwili projekty. Przyczynami ograniczenia działalności okazały się brak czasu twórców strony, a także malejące zainteresowanie jej przydatnością. Nie ma się czemu dziwić. Odkąd na oficjalnej stronie Gwinta można zamieszczać i wyszukiwać talie, dedykowane temu portale powoli odchodzą w zapomnienie.

GwentUp freezes activity from r/gwent

Nie zapominajmy jednak, że zespół GwentUp przez lata robił dla społeczności wiedźmińskiej karcianki niemałą robotę. Natomiast zawieszenie działalności nie oznacza definitywnego końca. Kto wie, jakich przyszłych planów ze strony ekipy GwentUp możemy się spodziewać? Pozostaje nam jedynie czekać z niecierpliwością, na dalszy rozwój wydarzeń.


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja