Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » GWENT Resilience Cup Series – ESL ogłasza serię turniejów Gwinta online! Pierwszy turniej 24 listopada!
Esport

GWENT Resilience Cup Series – ESL ogłasza serię turniejów Gwinta online! Pierwszy turniej 24 listopada!

Turnieje Gwinta od ESL

Jedna z najpopularniejszych platform organizujących turnieje dla sportów elektronicznych ogłosiła dzisiaj na swoim Twitterze, że na ich stronie internetowej ruszyły zapisy do GWENT Resilience Cup Series – turnieju online w systemie Swiss. Zapisy do pierwszego turnieju już ruszyły (256 miejsc) i każdy, kto czuje się mocny i ukończył 13 lat może wziąć udział!

Informacje o zasadach, regulamin i FAQ znajdziecie na stronie turnieju – KLIK! Powodzenia dla uczestników!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Mateusz Mlody

  No i bardzo fajnie. Może to przyciągnie nowych graczy i zwiększy zainteresowanie.

 • Dimitry Bugay

  Ciekawe jakie talie przygotują gracze w tak artefaktowej mecie 😉

 • Łukasz Łukasz

  Mógłby mi ktoś tak w skrócie wytłumaczyć co się stało, że po HC liczba widzów na twitchu w godzinach szczytu wynosi zaledwie 3000/3500? Gra umarła czy o co chodzi?

  • Marcin Sysło

   Sprawdza się dokładnie to o czym mówił Lifecoach i wielu innych mądrych. Gra po prostu się nie spodobała większości plus ma masę błędów, spieprzony balans wielu kart/mechanik. Według mnie to jest do odratowania ALE może im na to zabraknąć czasu bo MtG już jest duża konkurencją a mało tego nadchodzi Artifact…. Co do samej oglądalności to najwieksza ironią i kpiną jest fakt, że gra ma czasami nawet i po ponad 10tys. widzów ALE kiedy strimuje jakis azjata co jest pro graczem hs XD XD

  • Bakayoko

   3k/3,5k widzów? Wow, tyle to Gwint chciałby chyba mieć… Oglądam twitcha w miarę regularnie (zazwyczaj popołudniami / wieczorami) i nie kojarzę aby po naturalnym „boomie” po HC – który to swoją drogą trwał ile? 2? 3 dni? – Gwint regularnie dobijał do 3k. Zazwyczaj jest to jakoś 1,5 – 2k/2,5k widzów. I nawet jeśli przesadzam / ktoś może nie zgadzać się z podanymi przeze mnie liczbami, to tak naprawdę będzie to jedynie dyskusja o kierunku mieszania kupy w garnku… Przecież i tak nikt tego nie zje 🙂

   Bardzo przykro mi to pisać, bo kibicowałem / kibicuję produkcji Redów z całego serducha, ale… Gwint na twitchu, to już jedynie gasi światło.

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...