Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » GWENT Open #8 już w ten weekend! Brzoza i Azonh zapewnią polski komentarz! Będzie można oglądać w telewizji!
Esport

GWENT Open #8 już w ten weekend! Brzoza i Azonh zapewnią polski komentarz! Będzie można oglądać w telewizji!

Pierwszy Open w Homecoming!

Wreszcie będziemy mogli znów poczuć e-sportowe emocje w Gwincie! Już w ten weekend (tj. 16 i 17 marca) odbędzie się ósmy GWENT Open! Standardowo, do turnieju przystąpi ośmiu graczy – w stawce znajdują się tacy weterani jak Tailbot, Molegion, Kolemoen, Kams134 czy ProNeo3001, a także nowe twarze, m.in. Wangid1, alessio1996 (bardziej znany jako Ultraman) i Green-Knight! W gronie uczestników znajduje się aż 3 Polaków, więc nasza reprezentacja jak zawsze przystąpi do turnieju w dominującej roli!

Na turnieju mamy ponoć poczuć ciężki klimat nowego dodatku, który nadchodzi do GWINTa już w tym miesiącu – chodzi tu oczywiście o „Krwawą Klątwę”! Nowe leaki w drodze!

Pary ćwierćfinałowe – KLIK!

Decki uczestników i wyniki dnia 1 KLIK!

Komentarz zostanie nam zapewniony przez McBearda, ImpetousPandę, Jaggerous i Flake’a. Ten ostatni to nowy komentator w zespole, ponieważ wypełnił lukę po M0gwai’u. Co jednak cieszy nas niezmiernie to fakt, że po raz pierwszy w historii turniejów rangi Open, zostanie nam zapewniony oficjalny polski komentarz! Duet Brzoza & Azonh weźmie w dłonie mikrofony, by cieszyć nas prowadzeniem na najwyższym poziomie. Warto dodać, że ostatnio Azonh bardzo rozwinął się w swojej profesji w związku z pracą w Polsat Games, gdzie na co dzień bierze udział w prowadzeniu transmisji z Ultraligi w grze League of Legends.

Turniej będzie można oglądać na oficjalnych kanałach CDPR na Twitchu, a także – co ciekawe – w telewizji, na wcześniej wspomnianym kanale Polsat Games (numer 16 w Cyfrowym Polsacie)! Poniżej znajdziecie linki do oficjalnych kanałów Twitch. Start zapewne o godzinie 16:00.

R E K L A M A
  • Angielski kanałTUTAJ
  • Polski kanałTUTAJ

Update: Za oglądanie rozgrywek GWENT Open #8 będzie można zgarnąć specjalne nagrody! Za 3 godziny oglądania można liczyć na jedną beczkę z zestawu klasycznego, zaś za oglądanie finału można będzie uzyskać ulubioną brązową kartę premium zwycięzcy z Krwawej Klątwy!


Uczestnicy


Komentatorzy

Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, tekst


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja