Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » GWENT Open #7 już w ten weekend! W stawce czterech Polaków! Wszystkie informacje o turnieju!
Esport

GWENT Open #7 już w ten weekend! W stawce czterech Polaków! Wszystkie informacje o turnieju!

Ostatni Open przed Homecoming

Nadszedł czas na ostatni oficjalny turniej przed Homecoming, który będzie wyśmienitą okazją na pożegnanie z honorami starego Gwinta. Niektórzy woleliby się ze staruszkiem w ogóle nie rozstawać, ale rzeczywistość jest taka a nie inna, i każdy musi się pogodzić z nieuniknionymi zmianiami!

Transmisja z turnieju odbędzie się na oficjalnym kanale CD Projekt RED na Twitchu w dniach – 13 października (ćwierćfinały) i 14 października (półfinały i finał). Start o 16:00!

Nagrody z Twitch Drops i gwarantowane nagrody (beczka za oglądanie trzech godzin turnieju i ulubiona animowana brązowa karta zwycięzcy) będzie można uzyskać oglądając transmisję TYLKO na oficjalnym kanale Twitch Czerwonych.

Update: Półfinały:

 1. Adzikov vs GameKing
 2. Radu Andrada vs Freddybabes

Talie uczestników – KLIK


Uczestnicy

W stawce nie brakuje znanych twarzy, takich jak Freddybabes, Tailbot czy Adzikov, którzy niejednokrotnie wsławili się wysokimi umiejętnościami i sukcesami na scenie Gwinta (Freddy zwyciężył GWENT Open #2 i GWENT Challenger #2, zaś Tailbot wygrał na GWENT Challenger #3). GameKinga także możecie kojarzyć, ponieważ dość często pojawia się on na gwintowych turniejach wysokiej rangi (ostatnio był na Challengerze #4).

R E K L A M A

W gronie zawodników są też gracze z mniejszym stażem turniejowym, tacy jak Nujwk (grał na GWENT Open #5), Kacper322 (który już debiutował na scenie podczas GWENT Open #6), czy kams134, który jest mniej rozpoznawalny, ale ma niemałe osiągnięcia w rozgrywkach online (z sukcesami walczy w turniejach od MyEsports, wbił pierwszego GMa na świecie w Sezonie Driad). Męskie towarzystwo uzupełnia pierwsza zawodniczka w turniejowej historii GWENT Masters – Radu Andrada!

Jest komu kibicować! Czterech naszych reprezentantów w stawce, historyczne zwycięstwo naszego rodaka na Openie jest bardziej prawdopodobne niż kiedykolwiek! Do boju!


Ekipa prowadząca

Neoficjalny polski komentarz zagwarantują Ecuros z Pelikanem! Transmisję będziecie mogli oglądać na kanale Twitch Pelikana!

Kanał Pelikna – KLIK

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst

Swoją transmisję będzie prowadził także Kondzio Player!

Kanał Kondzia – KLIK!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • felo

  Zaś Jaggerous castuje… widzę, że prędko się jej nie pozbędziemy… Na ostatnim Challangerze wszystkie jej mecze wyłączyłem w połowie bo się tego słuchać nie da… Mam nadzieję, że nie będzie castować Tailbota.

  • Strzelec Bartek

   To oglądaj nieoficjalny polski komentarz i po problemie.

   • felo

    Niestety to nie to samo… pewnie obadam polskiego streama jak Jagg zacznie castować, ale nie przepadam za nieoficjalnymi streamami.

  • bercello

   A co jest nie tak z jej castem?

   • felo

    Szczerze mówiąc, trudno powiedzieć. Nie to, że się myli czy coś. Po prostu jej głos jest niesamowicie irytujący, a do tego mówi tak szybko, że brzmi to jak bełkot. Przynajmniej tyle pamiętam, ale tak jak pisałem, wyłączyłem to po chwili bo nie mogłem tego zdzierżyć. Do Merchanta nie ma podejścia.

 • Stary Wąż

  Mam pytanko z innej beczki. wiadomo że dotychczasowe karty zostaną „zmielone” za skrawki. A co z beczkami których sporo się uzbierało?

  • Nitras95

   Zostają.

   • bercello

    tylko nie ma sensu ich zostawiać skoro karty mają być zmielone za pełną wartość….zostawiając beczki tracisz…

    • Stary Wąż

     Co tracę? Możesz jaśniej?

     • bercello

      W każdej beczce masz 5 kart w tym załóżmy minimalnie jedną rzadką. Jeśli teraz otworzysz beczkę i zniszczysz karty, liczba skrawków po zniszczeniu tych kart to 60: 4*10+ 20. Za te zniszczone karty możesz stworzyć dwie karty zwykłe i 80% karty rzadkiej. W którymś momencie padła obietnica że karty z kolekcji będą zniszczone za ich pełną wartość w skrawkach. To znaczy że karta zwykła po zniszczeniu da 30 a rzadka 80. W ten sposób wartość beczki wzrasta z 60 do 200. O ile otworzysz ją przed homecoming. Pozwala to zaraz po starcie homecoming utworzyć sobie samemu najmocniejszą talię. Szybka matematyka pokazuje że za 100 beczek otwartych przed HC, możesz w teorii stworzyć talię 25 złotych kart własnego wyboru. O ile w przewidywalnej przyszłości w HC nie będzie eventu gwarantowanej złotej karty to jak najbardziej otwierałbym beczki przed.

    • Robert Majer

     Nie zgodzę się. Nieotwarte beczki lepiej otwierać po 23.10., bo możesz wtedy trafić nowe goldy i nie będziesz musiał ich craftować, a ze skrawków tworzyć inne karty. Poza tym nie wiesz jak po HC będzie liczona wartość poszczególnych kart, przypominam, że nie ma Silverów.

     • bercello

      Lepiej liczyć na szczęście wylosowania konkretnego golda z 4 beczek (prawdopodobieństwo bliskie 0%) niż craftować konketnego golda za 4 beczki otwarte przed HC? Nie wiem jak będzie liczona wartość ale taki wg mnie jest sens niszczenia kart za pełną wartość. Powiedz graczom open bety ze ich talie budowane przez miesiące będą warte kupkę skrawków i że w tym momencie nie ma po co grać bo twoje sfarmione goldy będą warte 25% ich wartości. Obietnica niszczenia za pełną wartość ma tylko sens kiedy za tę pełną wartość można stworzyć kartę porównywalnej wartości. Inaczej CDR zrobiło nigeryjski skam obiecując pełną wartość przy niszczeniu.

     • Robert Majer

      W HC są tylko goldy i brązy, brak silverów. Nie mam pojęcia jaka będzie szansa wylosowała golda w HC oraz ile konkretne karty będą kosztowały skrawków. Gracze, którzy mają obecnie pełną kolekcję, nie powinni mieć problemu z craftowaniem wszystkich kart, których dodatkowo będzie mniej niż obecnie. Gracze, którzy nie dawno zaczęli grać i tak będą musieli tworzyć kolekcję od nowa krok po kroku, więc ich obecne zasoby nie mają znaczenia. Gracze, którzy są pomiędzy ww. niech robią wg własnego uznania. Moim zdaniem nie opłaca się teraz otwierać beczek, bo myślę, że po 23.10. draw będzie lepszy.

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...