Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » (Finał!) GWENT Challenger #4 w ten weekend! Wszystko co musisz wiedzieć!
Esport

(Finał!) GWENT Challenger #4 w ten weekend! Wszystko co musisz wiedzieć!

Ostatni Challenger przed Homecoming!

Aktualizacja: para finałowa – Damorquis vs AndyWand!

Dziś o 16:00 pófinały, prezentacja HC i wielki finał! Nie możecie tego przegapić!

Tutaj znajdziecie wszystkie talie uczestników!

Mamy pary ćwierćfinałowe!

Sierpień zbliża się do końca, wakacje także, ale z pewnością wszyscy gwintownicy nie mogą się już doczekać pierwszego i drugiego dnia września z powodu nadchodzącego GWENT Challengera! Czekają nas nie tylko wielkie emocje związane z rywalizacją, ale także (i przede wszystkim) wielka prezentacja związana z projektem Homecoming, której niestety nie można być na 100% pewnym (wiemy przecież co się stało na ostatnim Openie). Trzeba być jednak dobrej myśli, w końcu ile można czekać?

Skupmy się jednak na samym turnieju. Pula nagród 100 tys. dolców, ośmiu graczy w stawce (w związku z małą zmianą w dystrybucji nagród, od teraz każdy z nich dostanie gwarantowane 1000 dolarów za sam udział) i nowe twarze w ekipie prowadzącej oficjalnego streama (infografiki macie poniżej). Zapowiada się przełomowy turniej, który może ukształtować pro scenę Gwinta na najbliższe kilkanaście miesięcy.

R E K L A M A

Polskę będzie reprezentować Tailbot (triumfator poprzedniego Challengera) i Aethr3n! W stawce nie brakuje weteranów takich jak kolemoen (zwycięzca ostatniego Opena), Hanachan czy proNEO3001, ale są też młodsi gracze, tacy jak Damorquis czy AndyWand, którzy także mają już jakieś sukcesy w gwintowych rozgrywkach. Stawkę uzupełnia powracający po przerwie na turniejową scenę GameKing.

Turniej będzie można oglądać standardowo na oficjalnym kanale CD Projekt RED na Twitchu w języku angielskim od godziny 16:00.

Aktualizacja: Komentatorami na oficjalnej polskiej transmisji z Challengera będą Brzoza i Pelikn! Polski stream z turnieju będziecie mogli znaleźć na kanale Gwinta, start od godziny 16:00!

Obraz może zawierać: 2 osoby, tekst

Nagrodami za oglądanie GWENT Challengera #4 na oficjalnych streamach najprawdopodobniej będą (czekamy jeszcze na oficjalne potwierdzenie):

 • Beczka za 3 godziny oglądania,
 • Tytuł Pretendenta (jeśli ktoś go nie ma) w grze dodany do Bibelotów,
 • Ulubiona srebrna karta zwycięzcy turnieju za oglądanie finału (nieanimowana).

Na chwałę Skellige! Macie swoich faworytów? Napiszcie w komentarzu!


Uczestnicy

Influencerzy


Oficjalny teaser


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Grillowana Kiełbasa

  Co jak co ale teraz są zmuszeni dać jakiś materiał z hc.

  • Adam Bąk

   Już jeden materiał z tego całego HC masz, urywek z wyszukiwania przeciwnika, po co więcej.

 • TreSo

  Szkoda że nie ma freddiego :c

 • Lech Kaczyński

  Jak dostać Beczke za oglądanie, muszę jakoś połączyć konto?

 • Master Card

  Czy trzeba obejrzeć cały finał żeby dostać srebrną kartę? I czy może ktoś się orientuje o której mniej więcej może on mieć miejsce?

Discord Gwint24

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...