Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Gwarantowana legenda co 40 beczek – pity timer w Gwincie istnieje, system zadań dziennych zostanie zmieniony
Newsy

Gwarantowana legenda co 40 beczek – pity timer w Gwincie istnieje, system zadań dziennych zostanie zmieniony

Pity timer w Gwincie

Zaskakujące informacje dotarły do nas z dzisiejszych odpowiedzi na oficjalnym forum GWINTA. Pierwszą z nich jest wiadomość dotycząca otwierania beczek. Jak się okazuje, mityczny Pity Timer, czyli gwarancja na otrzymanie z beczki karty o rzadkości epickiej bądź legendarnej po otworzeniu ich określonej ilości (lub mniejszej liczbie, to już zależy od szczęścia) jednak w Gwincie istnieje i to już od dnia premiery! Warto o tym wiedzieć, choć nie znam gracza, który musiałby otwierać aż 40 beczek by dostać swoją legendę. W przypadku kart epickich, Pity Timer jest ustawiony na 20.

Drugą interesującą wieścią od Pawła Burzy jest informacja o planach na zmiany w systemie zadań dziennych. Jak do tej pory nie spotykaliśmy się z niezadowoleniem graczy co do tego elementu GWINTA, ale jeśli deweloperzy są w stanie jeszcze go ulepszyć, to nie ma ku temu żadnych zastrzeżeń.

Na koniec warto wspomnieć jeszcze o możliwości powrotu beczek premium z zestawu klasycznego do Kramu Sklepa. Studząc emocje – nie należy nastawiać się na ich dostępność za złoto, iż CDPR informowało nie tak dawno, że Weekendy Beczek Premium zostają wstrzymane i nieprędko powrócą.

Źródło: Oficjalne forum CDPR


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja