Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Freddybabes przedstawia topowe talie po Seasonal Trees Update!
Królestwa Północy Nilfgaard Potwory Scoia'Tael Skellige Talie

Freddybabes przedstawia topowe talie po Seasonal Trees Update!

Meta Snapshot

Nadal czekamy na pierwsze Meta Snapshoty od liderów GWINTowej społeczności. Niedługo powinno wysypać ich jak grzybów po deszczu! Freddybabes znowu wcielił się w rolę przewodnika po mecie, przedstawiając nam najsilniejsze jego zdaniem talie po Seasonal Trees Update. Znajdziecie je w dalszej części tego artykułu!

Zapraszamy na najnowszy artykuł z serii Netdecker – katalog najlepszych talii!


Midrange Morvran

Midrange Morvran jest w mecie nie od dziś, więc nie dziwi jego obecność na filmie Freddiego. Silna, skondensowana talia, która nie wymaga tony synergii do wyciągania dużego value ze swoich zagrań, ani także setupu enginów. Stabilna, wyważona talia do zabrania na ladder.

Miracle Skellige

Największy wygrany Seasonal Trees Update to bez wątpienia Król Bran, który uzyskał drugie życie po buffie dla Koral. Miracle z mema stało się wyśmienitą talią do wbijania rangi, ba, do teraz pojawiło się kilka różnych wersji tego archetypu, co tylko podkreśla jego wysoką pozycję. Szczególnie dobra jest także wersja z Gudmundem (poradnik znajdziecie tutaj). Warto odnotować, że warto grać Geralta: Yrden za Kambiego.

R E K L A M A

Klasyczny Crach

Nie ma wątpliwości, że Crach, mimo nerfu dla Włóczni to nadal jeden z najmocniejszych herosów w Gwincie. Potężny archetyp klasyczny wyparł wersję z Dzikiem Morskim i to on jest najlepszym deckiem do zbudowania na Crachu w obecnej mecie.

Hugebert

Kiedyś mem, dziś bardzo solidna talia w czasach przeciętności Nordlingów. Talia oczywiście koncentruje się wokół Huberta Rejka i jego umiejętności, aby wyciągnąć z niej jak największą wartość.

Enginy Meve z Hubertem Rejkiem

Enginy Meve mają stabilną pozycję, ale nie są talią, która bryluje. Dorzucenie do tego archetypu „Hugeberta” sprawdza się w parze z enginami, aczkolwiek wymaga to długiego setupu i unikania removali.

Kontrolny Swarm Elfów

Eithne po nerfach Artefaktów i Schirru odeszła w cień, lecz nadal mamy w zanadrzu fajną listę, którą można zabrać na ladder. Wymaga dużego ogrania i odpowiedniego zarządzania zasobami, ale wprawny gracz będzie w stanie osiągnąć z jej pomocą dobre wyniki.

Midrange Trap Brouver

Brouver to solidna firma od pewnego czasu. Pozwala na dokooptowanie do listy silnych kart, a inkluzja Pułapek nieco podbudowała jego siłę. W tym buildzie nie ma Podstępu Iortwetha do odchudzania Pułapek, ale można go grać – wystarczy sięgnąć po nieco inny build.

Tiny/Midrange Gernichora („Małe” Stwory)

Po nerfach dla Dużych Stworów, będące w ich cieniu Małe Stwory zaczęły coraz śmielej sobie poczynać, przejmując pałeczkę pierwszeństwa, niczym ssaki po wymarciu dinozaurów. W tym archetypie zazwyczaj nie stosuje się złotych dużych jednostek, a brązowe, aby Ghule miały cele pod konsumpcję.

Duże Stwory

One nadal tu są – Duże Stwory, mimo że słabsze, to nadal sprawdzają się w rozgrywkach rankingowych. Coś dla graczy, którzy lubili ten archetyp, ale nie wiedzą jak się za niego zabrać po nerfach.


Film Freddiego


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja