Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Freddybabes przedstawia topowe talie po Mulligan Update!
Nilfgaard Potwory Scoia'Tael Skellige Talie

Freddybabes przedstawia topowe talie po Mulligan Update!

Wczesna meta oczami Freddiego

Dosłownie trzy dni temu podzieliłem się z Wami listą najciekawszych talii, które można wypróbować po Mulligan Update. Meta po patchu pomału się stabilizuje. Jakie talie są obecnie najlepsze z najlepszych? Freddybabes (z pomocą GameKinga) postanowił przybliżyć nam najsilniejsze listy wczesnej mety po Mulligan Update!


Big Woodland

Niespodzianki nie ma – Duże Stwory to nadal potężna opcja do zabrania na ladder. Tempo, wyśmienite krótkie i niezłe długie rundy, a także chyba najsilniejszy core kart z prowizją od 4 do 5 to przepis na sukces tej talii.

Control Crach

Po nerfie Tojadu spodziewano się, że Kontrolny Crach mocno oberwie. Owszem, tak się stało, ale teraz ten deck wraca do najwyższej formy! Wobec słabości Królestw Północy, nie ma zbyt wielu kontr na ustawiczne pingowanie kreatur, co owocuje niesamowitymi swingami z Dzika Morskiego.

Emhyr Shupe

Za skleeepa! Podwójne użycie „Szupa” jest po prostu zbyt mocne, aby je ignorować, a w połączeniu z upierdliwymi kartami Nilfgaardu tworzą zabójczą mieszankę. Zobaczymy, czy Sklep da radę na dłużej zagościć w topce, ale jedno można napisać – na tą talię trzeba uważać!

R E K L A M A

Brouver Elves

Ale że elfami dowodzi krasnolud? Co, ale jak to? Niedługo się to zmieni, ale stan obecny jest jaki jest, a talia Elfów Brouvera spisuje się bardzo dobrze! Talia ta łączy w sobie inklinacje do zasypania stołu elfami i wykorzystywania synergii między nimi z kartami pod kontrolę i duże swingi z Schirru czy Geralta: Profesjonalisty.

Bloodthirst Harald

Nie są to Topornicy ani Beast Discard, a talia ala kontrolna z kartami pod Żądzę Krwi i Dagurem pod combo z herosem. Wyśmienicie się odchudza dzięki kartom dobierającym i odrzucającym, dzięki czemu prawie zawsze dobiera to, czego potrzebuje. Zresztą, z paczki Birna + Morkvarg + Harcownicy + Skaldzi + ew. Derran korzysta praktycznie każdy deck Skellige.

Jak widać, Freddy nie zdecydował się umieścić żadnej talii Królestw Północy w swoim mini zestawieniu. O tym dlaczego, możecie dowiedzieć się z jego filmu, który polecam obejrzeć, jeśli szukacie fachowego opisu każdej talii i przedstawienia sytuacji w jeszcze młodej mecie.


Film Freddiego


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
  • Vex

    Nie wiem gdzie to napisać więc piszę tu pod najnowszą aktywnością. Prośba do osób zajmujących się pisaniem artykułów. W sekcji FAQ istnieje poradnik „jak wrócić do gwinta po HC” warto byłoby go zaktualizować po mulligan update po jest tam pare nieaktualnych informacji a dla nowego gracza może być to istotna informacja. Np to, że karty się nie palą tylko przechodzą na dodatkowe mulligany. Pozdrawiam!

    • Mateusz Byliński

      Zrobione 🙂

Discord Gwint24

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...