Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Dziś premiera – PÓŁ WIEKU POEZJI PÓŹNIEJ/ALZUR’S LEGACY!
Newsy

Dziś premiera – PÓŁ WIEKU POEZJI PÓŹNIEJ/ALZUR’S LEGACY!

Fanowski film w uniwersum Wiedźmina – dziś premiera!

Miażdżąca większość fanów twórczości Andrzeja Sapkowskiego z utęsknieniem wyczekują 20 grudnia i premiery pierwszego sezonu serialu „Wiedźmin” od Netflixa. Cóż, to fakt, gdyż sam czekam z wypiekami na twarzy! W tym artykule będę chciał jednak zwrócić Waszą uwagę w kierunku zupełnie innej produkcji rodem z Wiedźmińskiego Uniwersum. Dziś swoją premierę ma bowiem „Pół Wieku Poezji Później”, czyli fanowski film długometrażowy, opowiadający przygodę Lamberta (Mariusz Drężek), który przeżywszy pogrom w Kaer Morhen musi sobie poradzić w niegościnnym świecie. W filmie nie zabraknie innych znanych postaci, jak sędziwego już Jaskra (Zbigniew Zamachowski), Triss Merigold (Magdalena Różańska) czy Vesemira (Paweł Lipnicki) oraz Eskela (Przemysław Kaźmierczak).

Twórcy „Alzur’s Legacy” nie podeszli do produkcji po macoszemu. Zapewniają, że podczas seansu nie zabraknie efektów VFX oraz pełnego udźwiękowienia, zaś na potrzeby filmu zostały przygotowane odpowiednie kostiumy oraz lokacje – wszystko po to, by jak najlepiej oddać słowiański klimat.

Film miał mieć swoją premierę już tydzień temu, ale twórcy postanowili ją przesunąć właśnie na 7 grudnia z powodu kilku problemów technicznych. Czekamy zatem na opublikowanie filmu na ich kanale Youtube (publikacja ma odbyć się o 18:30)!

Karczmarz przeprowadził niegdyś wywiad z Kubą Nurzyńskim, głównym reżyserem tej produkcji – zapraszamy!

Więcej informacji o „Pół Wieku Poezji Później” znajdziecie tutaj!


Oficjalny trailer


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja