Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Drzewka Sezonowe Roku Dzika już na serwerach live!
Aktualizacje Newsy

Drzewka Sezonowe Roku Dzika już na serwerach live!

Tak jak było mówione na wczorajszej transmisji CDPR, drzewka nagród z poprzedniego roku ponownie wracają do Gwinta! Sprawdź, co to oznacza!


Społeczność Gwinta w większości nie była zadowolona z decyzji podjętych przez deweloperów gry. W ramach odkupienia za błędy i niejasności, Redzi postanowili posłuchać się głosu graczy i przywrócić m. in. Drzewka Sezonowe z poprzedniego Roku!

Jak wiemy, z okazji rozpoczęcia nowego roku Szczurołaka, a także powtórzenia się cyklu 12 sezonów, zostało dodane do Gwinta nowe, okresowe drzewko nagród. Od dnia dzisiejszego, co miesiąc, aż do rozpoczęcia kolejnego roku, mają pojawiać się zarówno stare 2 drzewka, jak i jedno nowe.

Dzięki zmianom, mamy obecnie 3 drzewka sezonu Niedźwiedzia:


A poniżej, widok na te, które powróciły z Roku Dzika:


Jak mogliśmy się spodziewać, pył meteorytowy w drzewkach również został zredukowany.

Koniecznie sprawdź nasz poprzedni artykuł, by dowiedzieć się, jakie zmiany i nowości zostaną niedługo wprowadzone do Gwinta!

R E K L A M A

Pojawiają się jednak kolejne potrzeby graczy. Począwszy od sezonu Żmii, aż do Miłości, ramki sezonowe otrzymywały nowy, świeższy wygląd. Jednak te z sezonu niedźwiedzia wciąż mają styl z bety gry. Dodatkowo, nowsze drzewka posiadały po 2 awatary, w obecnym jest tylko jeden (Niedźwiedzicy). (nie biorę pod uwagę awataru za ukończenie drzewka)

Czy zostaną one odnowione? I czy taka sytuacja powtórzy się z kolejnym, sezonem Elfów? Pozostaje nam czekać na odpowiedź twórców i liczyć na pozytywny przebieg ich działań.


Przypominamy również o dzisiaj przyznawanym dostępie do zamkniętej bety Gwinta na Androida! Jeżeli zgłosiłeś chęć testowania nadchodzącej premiery, koniecznie sprawdź swojego maila! Jeżeli udało Ci się zakwalifikować, otrzymasz na nim specjalny link do pobrania gry.

Więcej o premierze Gwinta na Androida dowiesz się z TEGO ARTYKUŁU!


Jeżeli nie udało Ci się zdobyć czegoś z drzewka sezonu Niedźwiedzia, radzę zacząć regularnie grać, gdyż jest trochę do uzupełniania… Powodzenia!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja