Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Datamine z Reddita – specjalne beczki premium do kupienia za skrawki mają już niedługo trafić do GWINTA!
Newsy

Datamine z Reddita – specjalne beczki premium do kupienia za skrawki mają już niedługo trafić do GWINTA!

Beczki premium za skrawki?

Dzisiaj został wypuszczony nowy, sekretny patch do GWINTA bez jakiejkolwiek listy zmian. Paweł Burza napisał na Twitterze, że ów patch poprawia stabilność klienta gry, oraz dodane „coś fajnego”. Szczegóły poznamy wkrótce, natomiast nieoficjalnie jeden z użytkowników Reddita wygrzebał z plików gry, że to o czym napisał w Tweecie menadżer ds. społeczności to specjalne beczki premium, które miałyby być do kupienia za skrawki – daty udostępnienia beczek nie znamy. Jest to na pewno związane z zapowiadanym na forach zawieszeniem eventów beczek premium.

Jeśli coś takiego okazałoby się prawdą, to po prostu brak mi słów na geniusz inicjatora tego pomysłu. Bomba!

 

 

Źródło: Reddit


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Adam O.

  Byłaby to super wiadomość dla graczy, ale Redzi powinni dobrze przemyśleć „cenę skrawków” takiej beczki bo jednak Gwint musi na siebie zarabiać. Dla mnie osobiście super info bo po wydaniu Krwawej Klątwy zrobiłem wszystkie karty, ale nie wszystkie w wersji premium. Takie beczki będą fajną formą przerobienia nadmiaru skrawków na pył meteorytowy.

 • Emrim

  Tak myślę, że 1 beczka to 2k skrawków będzie kosztować co najmniej. Ale cieszę się, w końcu będzie na co wydać te 300k zasobów.

 • soltysek
 • Granie Z Jajem

  Swoją drogą ciekawe, że beczka jest tak upchana kartami, że aż z niej wystają a po otwarciu tylko 5 kart się ostaje 😉 😀

  • Grillowana Kiełbasa

   Mnie też to zawsze zastanawiało. Po jaką cholere sklep wciska tam setki kart tak aby szczelinami wychodziły po czym rozpierdziela tą beczke i wybiera z podłogi tylko 5. W ogóle to jaką wartość ma złoto w gwincie skoro 100 jego bryłek daje nam tylko 5 lichych kart.

Discord Gwint24

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...