Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Chińczycy odtworzyli GWINTA sprzed Homecoming na silniku Unity!
Newsy

Chińczycy odtworzyli GWINTA sprzed Homecoming na silniku Unity!

Marzenie sceptyków HC

Ach, te Chiny! Pewnie wielu z Was zastanawiało się, czy będzie jeszcze kiedyś możliwość zagrania w starego GWINTA z czasów CBT. Na ten moment jest to nierealne i nic nie wskazuje na to, że kiedyś będzie można cofnąć się do przeszłości, przynajmniej w legalny sposób. CDPR raczej na pewno nie zdecyduje się kiedykolwiek na uruchomienie starego klienta gry tylko po to, by zadowolić kastę przeciwników HC.

Jak się okazuje, w Azji ktoś znalazł w sobie chęć do odtworzenia starej wersji GWINTA sprzed Homecoming! Chiński streamer o pseudonimie Hyskoa_ (niegdyś znany jako świetny gracz Szpiegów Nilfgaardu) obecnie streamuje na Twitchu GWINTA z czasów feralnego Midwintera. Nie jest to w żadnym razie oficjalna wersja gry wspierana przez Redów, a port na silniku Unity, który jest dostępny na PC i system Android.

Gra jest wykastrowana z wielu funkcji. Nie ma mowy o żadnym profilu gracza czy wbijaniu poziomów, o otwieraniu beczek czy wykonywaniu questów nie wspominając. Brakuje Areny czy gdy z botem – jest tylko dostępna kolekcja, tworzenie talii oraz rozgrywka sieciowa (trzeba założyć konto bezpośrednio w grze). Wszystkie karty są dostępne w klaserze. Klient gry jest dostępny tylko w języku chińskim.

Jak pobrać i zainstalować tę wersję GWINTA? Absolutnie Wam w tym nie pomożemy, gdyż jak wspomnieliśmy wyżej, nie jest to wersja GWINTA w jakikolwiek sposób wspierana przez Czerwonych. Prawdopodobnie w ciągu najbliższych godzin Redzi podejmą działania w celu wygaszenia tego fanowskiego tworu. Potraktujcie to więc jako ciekawostkę. Poniżej macie screeny bezpośrednio z tego klienta GWINTA.


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...